Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

This forum provides RSS feed. To query recent posts use this url. More...


Author Topic: Dotaz pro NAItReINa  (Read 5461 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sorrow

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 109
    • View Profile
Dotaz pro NAItReINa
« on: October 17, 2020, 12:30:28 PM »

Dky že jsi mi odpověděl pokud máš nějaké zkušenosti se skriptováním nebo nějaký projekt nějakou adventuru tvořenou ve Wme
Potřeboval bych nějakou předlohu podle které bych dokázal pochopit jak fungují scripty příkazy jak nastavovat itemy z inventáře na objekty ve scéně ,,, vysvětlit více funkce globálních proměnných .,, jak správně psát závorky a prostě se co nejvíce vystříhat chyb které vedou k nefunčnosti scén nebo vypisování dialogů ze scriptů díky za ochotu pokud máš s tím nějaké zkušenosti nebo víš o někom kdo by byl ochotný mě to naučit tak budu rád Grafika a vývoj her mě baví takže se chci více posunout abych mohl udělat něco pro
gamery kteří mají rádi adventury: Mrtvé Město 2 Jsem sice nedotáhl do konce a pořád o něm jenom píšu ale problém není v tom že bychto nechtěl dodělat ale spíše že nemam tolik volného času ale nyní sem se rozhodl tomu po večerech věnovat čas aby ta Hra konečně byla dokončená k tomu však potřebuji abych se naučil nedělat chyby při scriptování! Třeba časem i podpořím finančně Wme editor ale
potřebuji se naučit scirptovat bezchybně! Děkuji za tvůj čas a ochotu a za připadnou odpověd !  O0 O0 O0 Vím že jsem otravný jak furt píšu o těchto věcech ale pokud Mě to někdo naučí lépe nebo poskytne nějaké videonávody s vysvětlením těch nejdůležitějších příkazů pro srávný běh dialogů používání game interacitve globálníích proměnných dialogů s Entitamy budu moc rád 
Logged

NAItReIN

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 1
  • Offline Offline
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Dotaz pro NAItReINa
« Reply #1 on: October 17, 2020, 05:44:15 PM »

Samozrejme, nie je problém, rád pomôžem :)

Jeden z mojich projektov (pod nickom power) som zdieľal v tomto vlákne: https://uloz.to/!H5dDrXce0cGI/detektivvojta-src-zip

Kedysi Michal Ahedov urobil krásny video tutoriál na tvorbu krátkej hry vo WME. Zatiaľ som to nenašiel. Ešte to pohľadám :)

Ďalší výborný učebný materiál: http://proklata-amanda.blogspot.com/
« Last Edit: October 17, 2020, 05:46:23 PM by NAItReIN »
Logged

sorrow

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: Dotaz pro NAItReINa
« Reply #2 on: October 17, 2020, 08:34:26 PM »

Jsi skvělý díky za tipy a ještě se ozvu a případně dám projekt aby jsi ho okouknul :) ;)
Když nenajdu co potřebuji optám se případně Tebe velké díky ti posílá Encore-G vyvojar hry Mrtve Mesto 2
Logged

NAItReIN

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 1
  • Offline Offline
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Dotaz pro NAItReINa
« Reply #3 on: October 19, 2020, 05:31:11 PM »

Pred rokmi som mal kompletné zdrojové kóde DC od NaRCa. Už to nemám, ale ak Ti to pomôže, môžem pre Teba naskriptovať kompletne celé DC 1 a môžeš sa z toho učiť :)
Logged

NAItReIN

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 1
  • Offline Offline
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Dotaz pro NAItReINa
« Reply #4 on: November 13, 2020, 11:52:31 AM »

Neostalo to len pri slovách, projekt mám už hotový. Slúži ako učebná pomôcka či dokonca šablóna pre sorrowa :)
Logged
 

Page created in 0.02 seconds with 24 queries.