Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Latest WME version: WME 1.9.1 (January 1st, 2010) - download

Author Topic: Mrtvé Město 2 - Vývoj obnoven - 2019 Hledá se pomocník který umí pracovat ve Wme  (Read 4828 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sorrow

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 109
    • View Profile

Zdravím Všechny a musím se předem omluvit že jsem nedokončil Mrtvé Město 2 ale měl jsem spoustu potíží v životě a tak jsem se musel starat o jiné věci! Nyní však pokračuji na vytváření adventury vytvářím nové scény - v programu Cinema 4D - Apropo protože jsem na vxtváření hry sám jde všechno pomaleji - musím se učit scriptování - modelování scén proto jde všechno pomaleji - Kdyby se tu našel nějaký dobrák který umí scriptování a mohl by mi poradit byl bych rád - jsem ale připraven se všechno naučit sám pokud budu mít návody
Nyní řeším problém jak do scény vložit déšt ... a protože na netu nikde není podrobný návod jak toho docílit jde všechno pomaleji a já jsem z toho naštvaný protože mám chut Mrtvé Město 2 dokončit ale pořád mě brzdí nějaké zákysy... jednou nefunguje script ve scéně jednou zase nefunguje déšt a tyto drobné chyby Mě brzdí ve vývoji...
Abych však nikomu nekazil radost přiložím zde Screenshot ze hry :

http://jyxo.info/uploads/83/835ecdbaae15e3d935479c769ed134b54b1fe0a3.png
Scény si vytvářím sám -  O0 O0

Třeba se tu najde nějaký dobrák který mi dokáže poradit a který má s vytvářením adventur v Wme zkušenosti at se ozve sem nebo na
e mail: sluhapravdy@seznam.cz
Budu rád za každou pomoc - Info k závěru : MRTVÉ MĚSTO 2 BUDE FREEWARE NEKOMERČNÍ HRA ZDARMA PRO KAŽDÉHO
Logged

sorrow

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 109
    • View Profile

Pokud tu má někdo Facebook nebo skype bylo by to pro Mě lepší .. potřebuji řešit scriptování -- jak do hry vložit déšt a další menší otázky někoho kdo tu bude až budu potřebovat pomoc a rady k dispozici online na facebooku nebo skypu :) Čekání na odpovědi mě brzdí ve vývoji
Logged

power

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 11
    • View Profile

Ahoj,
veľmi rád Ti pomôžem. Môžeme si sa dohovoriť cez súkromnú správu.
Logged

power

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 11
    • View Profile

Kedysi som dokonca vo WME tvoril demo hry Posla smrti. Z časového hľadiska je to veľmi náročné, ale myslím si, že mám bohaté skúsenosti z viacerých projektov.
Logged
 

Page created in 0.021 seconds with 23 queries.