Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

This forum provides RSS feed. To query recent posts use this url. More...

Author Topic: Art of Murder: FBI Confidential - český preklad hry a patch  (Read 56 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

NAItReIN

• Lurker
  • *
    • View Profile

Čestina:
Napriek tomu, že hra Art of Murder: FBI Confidential bola vydaná ešte v roku 2008, rozhodol som sa, že si túto hru zakúpim a zahrám si ju. Plnú hru kompletne v anglickom jazyku som kúpil prostredníctvom digitálnej distribúcie. Hľadal som český alebo slovenský preklad do tejto hry, avšak bez akýchkoľvek relevantných výsledkov. Napokon mi jeden veľmi ochotný človek z prekladateľského týmu ADV Dream povedal, že táto hra vyšla v dobe svojho vydania s českými titulkami. Po vzájomnej dohode mi dotyčná osoba poslala súbor cz.dcp, ktorý má veľkosť 168 MB. Z tohto kontajneru som vybral string.table, ktorý obsahuje všetky textové reťazce v českom jazyku a taktiež titulky ku každému videu, ktoré sa v hre objavuje.
Verím, že sa stále nájde niekto, kto by si túto hru veľmi rád zahral. Ako som už spomínal, ja som tento produkt nadobudol prostredníctvom digitálnej distribúcie, konkrétne na stránke Big Fish Games. Okrem toho je táto hra k dispozicíí aj na Steame (kde je cena vyššia cena). Preto som sa rozhodol, že touto cestou budem informovať zainteresovanú verejnosť o možnosti stiahnutia českého prekladu do tejto hry.

Patch:
Po spustení hry som bol nemilo prekvapený tým, ako bola celá hra spomalená. Preto som napísal patch, ktorý v každej scéne vypína stencil shadows nakoľko táto možnosť nebola do hry programátormi implementovaná.

Upozornenie!
Hra Arf of Murder: FBI Confidential bola vytvorená vo verzí herného engine 1.8.3 (táto verzia engine bola skompilovaná 9 februára 2008). Engine v tejto verzí neumožňuje vytvárať patche, ktorý by ovplyvnili aj uložené pozície. Z toho dôvodu je tento patch funkčí len vtedy keď začnete hrať hru od začiatku. V prípade, že si načítate uloženú pozíciu zmeny sa NEPREJAVIA!

Čestina a patch na stiahnutie: https://ulozto.cz/!ams2aPnWKaqW/art-of-murder-fbi-confidential-cestina-a-patch-zip
« Last Edit: June 29, 2017, 12:00:30 AM by NAItReIN »

Page created in 0.224 seconds with 18 queries.