Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Latest WME version: WME 1.9.1 (January 1st, 2010) - download

Author Topic: Hledá se celý tým  (Read 4204 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ardes

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 3
    • View Profile
Hledá se celý tým
« on: June 22, 2009, 03:11:14 PM »

Ahoj všichni, když jsem sem posledně psal, našlo se několik lidí, kteří mi byli ochotni pomoct, ale nakonec jsem si uvědomil, že mě natlačili někam, kde jsem vůbec být nechtěl, tak to zkusím ještě jednou :-)
Co mám: námět na humornou adventuru
Co mohu dále nabídnout: dotažení námětu do úplného scénáře, další spolupráci s týmem coby scénárista
Koho hledám: už hotový tým lidí, který akorát nemá v současné době žádný projekt, a který by se mých nápadů ujal
Kdyby se ale našel i někdo, kdo má vymyšlený jakýs takýs námět, ale do pořádného scénáře ho ne a ne dotáhnout, taky rád pomohu...
Logged

pirko7

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Hledá se celý tým
« Reply #1 on: June 22, 2009, 08:15:00 PM »

Ahoj, tým už mám, ale scénáristu také a hotový scenář. Mohu ti popřad hodně štěstí k hledání, ale taky říct ze svých zkušeností, že scenarista vědšinou uplatnění nenajde. Je spousta lidi co si chce vytvoři "vlastní hru" podle svých představ. A pak to dopadá tak, že pěkně udělaná hra má špatný příběh. Když dovolíš rád bych si tvůj námět přečet. Pokud ho ovšem netajíš jako svůj osobní poklad.  ;) Já sám mám taky námět a dokonce i scenař na "kraťounkou" humornou hru.  :) A jednou si jí udělám i kdybych to měl dělat celé sám.
Logged
 

Page created in 0.019 seconds with 23 queries.