Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

For WME related articles and tutorials visit WME Resource Center.

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 21 
 on: March 24, 2019, 12:49:09 PM 
Started by sorrow - Last post by sorrow
Zdravím Všechny a musím se předem omluvit že jsem nedokončil Mrtvé Město 2 ale měl jsem spoustu potíží v životě a tak jsem se musel starat o jiné věci! Nyní však pokračuji na vytváření adventury vytvářím nové scény - v programu Cinema 4D - Apropo protože jsem na vxtváření hry sám jde všechno pomaleji - musím se učit scriptování - modelování scén proto jde všechno pomaleji - Kdyby se tu našel nějaký dobrák který umí scriptování a mohl by mi poradit byl bych rád - jsem ale připraven se všechno naučit sám pokud budu mít návody
Nyní řeším problém jak do scény vložit déšt ... a protože na netu nikde není podrobný návod jak toho docílit jde všechno pomaleji a já jsem z toho naštvaný protože mám chut Mrtvé Město 2 dokončit ale pořád mě brzdí nějaké zákysy... jednou nefunguje script ve scéně jednou zase nefunguje déšt a tyto drobné chyby Mě brzdí ve vývoji...
Abych však nikomu nekazil radost přiložím zde Screenshot ze hry :

http://jyxo.info/uploads/83/835ecdbaae15e3d935479c769ed134b54b1fe0a3.png
Scény si vytvářím sám -  O0 O0

Třeba se tu najde nějaký dobrák který mi dokáže poradit a který má s vytvářením adventur v Wme zkušenosti at se ozve sem nebo na
e mail: sluhapravdy@seznam.cz
Budu rád za každou pomoc - Info k závěru : MRTVÉ MĚSTO 2 BUDE FREEWARE NEKOMERČNÍ HRA ZDARMA PRO KAŽDÉHO

22 
 on: March 24, 2019, 12:45:10 PM 
Zdravím Všechny a musím se předem omluvit že jsem nedokončil Mrtvé Město 2 ale měl jsem spoustu potíží v životě a tak jsem se musel starat o jiné věci! Nyní však pokračuji na vytváření adventury vytvářím nové scény - v programu Cinema 4D - Apropo protože jsem na vxtváření hry sám jde všechno pomaleji - musím se učit scriptování - modelování scén proto jde všechno pomaleji - Kdyby se tu našel nějaký dobrák který umí scriptování a mohl by mi poradit byl bych rád - jsem ale připraven se všechno naučit sám pokud budu mít návody
Nyní řeším problém jak do scény vložit déšt ... a protože na netu nikde není podrobný návod jak toho docílit jde všechno pomaleji a já jsem z toho naštvaný protože mám chut Mrtvé Město 2 dokončit ale pořád mě brzdí nějaké zákysy... jednou nefunguje script ve scéně jednou zase nefunguje déšt a tyto drobné chyby Mě brzdí ve vývoji...
Abych však nikomu nekazil radost přiložím zde Screenshot ze hry :

http://jyxo.info/uploads/83/835ecdbaae15e3d935479c769ed134b54b1fe0a3.png
Scény si vytvářím sám -  O0 O0

Třeba se tu najde nějaký dobrák který mi dokáže poradit a který má s vytvářením adventur v Wme zkušenosti at se ozve sem nebo na
e mail: sluhapravdy@seznam.cz
Budu rád za každou pomoc - Info k závěru : MRTVÉ MĚSTO 2 BUDE FREEWARE NEKOMERČNÍ HRA ZDARMA PRO KAŽDÉHO

23 
 on: March 24, 2019, 08:32:23 AM 
Dobře mam všechno zkopírovat a hodit do vlastního projektu? Jak udělat aby v dané scéně se načetl déšt?
Kam napsat script aby se déšt načetl ve scéně?

24 
 on: March 24, 2019, 06:42:21 AM 
Started by sorrow - Last post by Mot
Místo tohoto obrázku (..\wme_particles\data\particles\drop_right.png) můžeš použít tvůj vlastní obrázek.

25 
 on: March 23, 2019, 08:40:01 PM 
Ano ale Já bych potřeboval kapky deště jako byli v Mrtvém Městě ... takové ty úzké

26 
 on: March 23, 2019, 08:33:20 PM 
Started by sorrow - Last post by Mot
V WME DevKit instalační složce je příklad:

..\WME DevKit\projects\wme_particles\wme_particles.wpr

27 
 on: March 23, 2019, 03:43:31 PM 
Ve scéně mám více region entity - a ted už Mi to tu chybu nedělá ale zase ta region entita nefunguje když najedu ve hře do scény...
ale když jdu do další scény a vrátím se zpět tak ta region entita funguje nechápu co to je za chybu?

28 
 on: March 23, 2019, 09:02:27 AM 
Když najedu do hry tak ve scéně - nefunguje script přejdu do další scény ... a když se vrátim tak ten script funguje nechápu v čem je problém?

29 
 on: March 23, 2019, 07:21:46 AM 
Zdravím potřebuji ve scéně aby tam byl déšt jak toho docílím?

30 
 on: March 22, 2019, 01:14:11 AM 
Started by Eric Matyas - Last post by Eric Matyas
Hey guys,

I’ve created some new nighttime urban backgrounds that might look atmospheric in visual novels, interactive comics or other kinds of games. You’ll find them here:

ART- Backgrounds – Urban
https://soundimage.org/art-backgrounds-urban/

Feel free to edit / modify as needed.

Enjoy!

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10

Page created in 0.13 seconds with 12 queries.