Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Forum rules - please read before posting, it can save you a lot of time.

Pages: [1] 2  All

Author Topic: WME fanpage  (Read 13320 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

KiRo

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 22
    • View Profile
WME fanpage
« on: August 02, 2005, 08:07:13 PM »

Mnemonic: Má WME nějakou fan stránku? Přemýšlel jsem o tom, že bych (kdyby se našel čas) snažil něco takovýho vytvořit, a třeba bych se i pokusil zorganizovat pár lidí na překlad dokumentace...
Logged

hanser

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 216
  • Life is yet simple - over and over...
    • View Profile
    • First Reality developers studio
Re: WME fanpage
« Reply #1 on: August 02, 2005, 09:27:59 PM »

Přemýšlel jsem o tom, že bych (kdyby se našel čas) snažil něco takovýho vytvořit, a třeba bych se i pokusil zorganizovat pár lidí na překlad dokumentace...
...taky me uz neco takovyho napadlo, s tim prekladem by nas tym klidne mohl pomoci. Nejaky anketky, navody, myslenky, ...dobry napad kiro!  8)
Logged
Dobri umelci kopiruji, ti nejlepsi kradou.
- mj. Steve Jobs & Bill Gates

PoselSmrti

  • Guest
Re: WME fanpage
« Reply #2 on: August 03, 2005, 04:57:31 AM »

Mno...ja už mám na rozpísané nejaké tutotrialy pre WME..základy atd.:-) ;)
Logged

CyberSpeed

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 12
    • View Profile
    • 3D Soudil
Re: WME fanpage
« Reply #3 on: August 03, 2005, 08:52:05 AM »

Dobrej nápad, až to budete mit tak dejte vědět. ::rock
Logged

KiRo

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: WME fanpage
« Reply #4 on: August 03, 2005, 05:46:48 PM »

Vzhledem k tomu, že reakce na nápad byly kladné, jakmile bude čas, pustím se do té stránky (udělám nějakou provizorní, dokud se nenajde někdo, kdo by udělal web v profesionální kvalitě  ;). Až bude kostra stránky hotová, dám sem zprávu, aby jste posílali své příspěvky  (tutoriály apod.). Pokud se někdo chce zapojit naplno do WME Fanpage Teamu, ať mi napíše rovnou (kiro@centrum.cz.
Hodí se i překladatel stránek do angliny (nejsem profík, zvládnu přeložit maximálně 10% stránky ;)). Pak by se šiknul nějaký lepší hosting, aby jsme neskončili u webzdarma.cz  :)
Logged

PoselSmrti

  • Guest
Re: WME fanpage
« Reply #5 on: August 04, 2005, 06:35:40 PM »

Asi do konca mesiaca nebudem dostupný... technické príčíny... ale so mnou rátajte! ;)
Logged

NaRCo

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 38
    • View Profile
    • NaRCoNoMiCOn
Re: WME fanpage
« Reply #6 on: August 05, 2005, 11:33:32 PM »

Taky už mě napadlo vypotit nějakou tu stránku o WME...jen tak mít víc volného času :-\ ...ale možná bych mohl spáchat alespo
Logged

CyberSpeed

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 12
    • View Profile
    • 3D Soudil
Re: WME fanpage
« Reply #7 on: August 06, 2005, 11:58:39 AM »

To urcite bude chtit udelat v PHP. Je to lepsi pro lidi, ze muzou tam hned dat navod, obrazek,... .Stim stebou souhlasim. ;)
Logged

KiRo

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: WME fanpage
« Reply #8 on: August 07, 2005, 11:58:05 AM »

Taky už mě napadlo vypotit nějakou tu stránku o WME...jen tak mít víc volného času :-\ ...ale možná bych mohl spáchat alespo
Logged

metamorphium

  • Global Moderator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 12
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 1511
  • Vampires!
    • View Profile
    • CBE  software s.r.o.
Re: WME fanpage
« Reply #9 on: August 07, 2005, 01:23:43 PM »

Taky už mě napadlo vypotit nějakou tu stránku o WME...jen tak mít víc volného času :-\ ...ale možná bych mohl spáchat alespo
Logged
J.U.L.I.A. Enhanced Edition, Vampires!, J.U.L.I.A., J.U.L.I.A. Untold, Ghost in the Sheet

NaRCo

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 38
    • View Profile
    • NaRCoNoMiCOn
Re: WME fanpage
« Reply #10 on: August 07, 2005, 05:02:45 PM »

Taky už mě napadlo vypotit nějakou tu stránku o WME...jen tak mít víc volného času :-\ ...ale možná bych mohl spáchat alespo
Logged

metamorphium

  • Global Moderator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 12
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 1511
  • Vampires!
    • View Profile
    • CBE  software s.r.o.
Re: WME fanpage
« Reply #11 on: August 07, 2005, 05:55:46 PM »

Přesně to jsem měl právě na mysli, spáchat to v nějakém už hotovém php redakčním sytému...dobrý je např. i český phpRS http://www.supersvet.cz/phprs/. Sám v tom momentálně dělám jeden web, a to sem na php totání lama.

Dobrá hra ve WME je sice fajn, ale proč nevytvořit stránky s českými návody, tipy a triky k WME, aby se cz uživatelům usnadnila právě ta tvorba dobrých wme her?

No jo, jenze ja mel spise na mysli, ze kdyz tu mame forum.dead-code.org, ktere by vsechno toto bez problemu uneslo (podle meho nazoru), zakladat neco noveho je trosku tristeni sil. Ale pokud bude portal existovat, urcite tam taky necim prispeju. ;-)
Logged
J.U.L.I.A. Enhanced Edition, Vampires!, J.U.L.I.A., J.U.L.I.A. Untold, Ghost in the Sheet

Mnemonic

  • WME developer
  • Administrator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 41
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 5683
    • View Profile
    • Dead:Code Site
Re: WME fanpage
« Reply #12 on: August 08, 2005, 02:54:57 PM »

No jo, jenze ja mel spise na mysli, ze kdyz tu mame forum.dead-code.org, ktere by vsechno toto bez problemu uneslo (podle meho nazoru), zakladat neco noveho je trosku tristeni sil. Ale pokud bude portal existovat, urcite tam taky necim prispeju. ;-)
A nebo treba nejaka ta Wiki, jak uz jsi navrhoval, coz? Ale tam by se zase nedalo moc vyradit s designem :)
Logged
Yes, I do have a twitter account
Please don't send me technical questions in private messages, use the forum. ::wave

hanser

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 216
  • Life is yet simple - over and over...
    • View Profile
    • First Reality developers studio
Re: WME fanpage
« Reply #13 on: August 08, 2005, 05:08:12 PM »

Kdyz nekdo udelate nejakej peknej design (klidne jen jako obrazek), reknete mi co to ma umet, tak ja bych nejaky to php vyrobil. Mam tu nekolik webovych redakcnich enginu, ktery bych moh pouzit. Nevyhoda je, ze nemam zrovna 2x moc casu, tekze nevim jak dlouho by mi to trvalo. Pokud byste si tam vsechny informace natahali uz sami, tak bych to videl na 2-3 tydny.

Tady se muzete podivat na veci, ktere jsem PHPckoval ja:
http://mktop40.wz.cz/index2.htm (predelavka z html do PHP, kompletni administrace)
http://multisofth.wz.cz/distro2/ (kompletne moje prace, pouze engine+ukazkovy obsah(funkcni je: login/registrace/logout/zapomenute heslo, Aktuality, Nas team, Kontakt, PC sestavy, Novinky), uzivatelska administrace)

90% grafiky stranek se snazim delat pomoci css. Ze zasady NEPOUZIVAM databaze typu sql. Vetsinou davam prednost strukturovanemu/zakodovanemu textu (podle potreby) - jen z toho duvodu, ze mam enginy pripraveny pro komunikaci s klientskymi aplikacemi. Cele je to muj vymysl a mozna to nekomu bude vadit...
Logged
Dobri umelci kopiruji, ti nejlepsi kradou.
- mj. Steve Jobs & Bill Gates

Mnemonic

  • WME developer
  • Administrator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 41
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 5683
    • View Profile
    • Dead:Code Site
Re: WME fanpage
« Reply #14 on: August 23, 2005, 12:48:57 PM »

Takze pratele, nakonec zvitezila Wiki varianta. Vcera byla spustena WME Wiki, takze pokud budete mit nekdo potrebu publikovat nejaky ten clanecek, tip ci myslenku, nyni mate moznost. Uz jsem polozil i zaklady ceske sekce. Minimalne muzete pridat svoje hotove a rozdelane hry do seznamu :)
Myslim, ze je lepsi drzet takhle vsechno "pod strechou", nez zakladat extra stranku.

Pokud nekdo nevi, co je Wiki, jedna se o webovou aplikaci, kde kdokoliv muze pridavat nove stranky a doplnovat stranky stavajici. Pro formatovani textu se pouziva nekolik jednoduchych formatovacich pravidel, napr. tucny text se zapise jako **Tucny text** a tak podobne. Link na navod k formatovani je primo ve Wiki.
Asi neznamejsi Wiki aplikace je Wikipedia.
Logged
Yes, I do have a twitter account
Please don't send me technical questions in private messages, use the forum. ::wave
Pages: [1] 2  All
 

Page created in 0.022 seconds with 24 queries.