Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Latest WME version: WME 1.9.1 (January 1st, 2010) - download

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - RunAway

Pages: [1]
1
Technické fórum / Problém s 3D postavami
« on: May 05, 2006, 02:02:28 PM »
Dobrý den,

rozhodol som sa napísať na toto forum, pretože mám jeden problém pri používaní 3D modelu hlavnej postavy vo hre >:(.

Pozeral som si WME Demo 3D. Vytvoril som si svoj vlastný projekt, ktorý nazvem napr. TEST3D. Vložím si tam scénu TEST_3D, nahrám skrytu geometriu, ktorá sa mi zobrazí tak, ako sa má :). Potom pomocou príkazu ADD->Actor 3D vložím do zložky actors postavu, ktorú nazvem Trinity (je to vlastne aj sablona). Po vložení tejto postavy nič nemením, nehrám sa s definičnými súbormi ani pod. Preview postavy vo ProjectMan je v poriadku. Potom pomocou príkazu Copy Filename skopírujem adresu modelu a vložím ju do game.script:

Code: [Select]
// load our main actor
actor = Game.LoadActor("actors\trinity\trinity.act3d");
Game.MainObject = actor;

Pri pokuse spustit hru mi to vobec nejde!!! Projekt sa vobec nespustí, a vypíše sa mi systemova chyba - Program vykonal nepovolenú operáciu a bude skončený. Díval som sa do logu, ale tam nie je nič písane!!!

Prosím o pomoc! :)

2
Technické fórum / 3D postavy - problémy
« on: April 03, 2006, 12:26:49 PM »
Zdravím,

mám jeden problém s 3D modelom postavy, s ktorým si už naozaj neviem poradiť :). Do projektu si vložím 3D model postavy, všetko funguje tak, ako má. Potom si pridám scénu, vložím skrytú geometriu, a keď to pustím vo SceneEdit, ide to v poriadku. Vo game.script nastavím cestu ku actorovi, a taktiež nastavím cestu ku scéne. Všetko sa zdá byť v poriadku, ale problém nastane vtedy, keď sa snažím projekt spustiť a nestane sa nič iné, ako len to, že mi systém vyhodí chybu o nepovolenej operácií a ja nemám inú možnosť, ako zavrieť :-\! Neviem, kde može byť chyba. Upozornujem, že používam materiály z WME demo 3D, a všetko robím presne tak, ako je v tom deme.

S pozdravom
RNW

Pages: [1]

Page created in 0.019 seconds with 17 queries.