Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

IRC channel - server: waelisch.de  channel: #wme (read more)

Author Topic: Hotový námět na humornou adventuru  (Read 4983 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ardes

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 3
    • View Profile
Hotový námět na humornou adventuru
« on: April 17, 2009, 09:19:42 AM »

Ahoj všichni, mám už nějaký pátek hotový námět na humornou adventuru ,a kdyby se někomu zalíbil a chtěl se jí ujmout, nebyl by asi problém udělat i celkový scénář. Původně jsem chtěl začít dělat hru sám, ale jak jsem si pročítal jednotlivá fora a témata, dostal jsem trochu strach :) Myslel jsem, že tvorba ve WME je jednodušší ;)
Byl bych rád, kdyby hra vybočovala z dnešního už skoro stereotypu vážných až hororových  her, kde na člověka padají mrtvoly ze skříně apod. Podle mě má být adventura barevná, mile kreslená, vtipná a - to hlavně - pro uvolnění. Proto by se mi u téhle mojí líbil celkový styl, jako má třeba Runaway. Pro bližší informace mi tu nechte zprávu nebo napiště na mail, rád vám pošlu, co už mám hotové.
Doufám, že se někdo ozve a společně hru dotáhneme do úspěšného konce.
P.S.: jako scénárista už nějaké zkušenosti mám, takže by to snad neměl být problém :)
Jinak řečeno, jestli se tu najde nějaký tým, nebo i jednotlivec, kterému bych mohl pomoct se scénářem, rád to udělám.
« Last Edit: April 18, 2009, 01:57:18 PM by Ardes »
Logged

lokhorn

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Hotový námět na humornou adventuru
« Reply #1 on: April 19, 2009, 09:22:18 AM »

Já bych do toho šel 3d grafiku zvládam a ve wme sem kdysi něco dělal tak bych si alespo
Logged
 

Page created in 0.035 seconds with 23 queries.