Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Latest WME version: WME 1.9.1 (January 1st, 2010) - download

Pages: [1] 2  All

Author Topic: EDIT: Nic nehledám, chtěl bych se všem omluvit.  (Read 20217 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pirko7

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 166
    • View Profile
EDIT: Nic nehledám, chtěl bych se všem omluvit.
« on: November 23, 2005, 08:14:19 PM »

EDIT: Veškeré své posty v tomto topicu jsem smazal. Důvodem bylo nechutenstvý ze svého nepřijatelného vyjadřování. Snad jako omluvu mohu říct, že to byla má mladická "debilita".  :)
« Last Edit: March 14, 2010, 12:39:15 AM by pirko7 »
Logged

Tinny

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Hledám borce do týmu, nic neslibuju hlaste se co umíte
« Reply #1 on: November 24, 2005, 08:39:53 AM »

ahoj. Já neumím nic. Ale mám bujnou fantazii  ;D
Logged

hanser

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 216
  • Life is yet simple - over and over...
    • View Profile
    • First Reality developers studio
Re: Hledám borce do týmu, nic neslibuju hlaste se co umíte
« Reply #2 on: November 25, 2005, 12:11:10 AM »

to pirko7:
Nazdar!

Skoro se mi prici ti sem tohle psat, ale uz fakt nemuzu jinak. Stanley mi ukazoval ten rozhovor, co jste spolu meli a musim rict, ze jsem vazne znechucenej a ze jsi opravdu primitiv, ignorant, palicak,...ja nevim, jak to nazvat. To si opravdu myslis, ze ti kazdej vsechno bude vyvetlovat krok po kroku, kdyz nerozumis ani zakladnim vecem, polovine vyrazu se vysmejes a na vsechno se zeptas 3x (pokazdy jinak, ale vzdy, aby tomu nebylo rozumet)?? Zkus se mozna taky naucit psat cesky - ja nejsem zadny korepetitor, ale tvoje vzkazy jsou desny...asi horsi nez u 12ti leteho bratra (zasveceni vi koho myslim). Nahore pises, ze hledas pokrocily (podle vzoru mlady, kdyz uz), ale proc by s tebou meli neco delat, kdyz sam nevis k cemu je Photoshop, co je to interface nebo TTF font (ikdyz jsem ti to ja osobne vysvetloval).

Kdyz ti clovek rekne:  "jdi se podivat na forum/wiki/demo - presne to tam je", tak zacnes nadavat, ze jsme vsichni ucenci (pry 10 vysokejch skol) a nikomu nechceme poradit. Nene mily pirko7...my radi poradime (zvlast teda ja), ale vadi mi, kdyz toho chce nekdo zneuzivat a pak jeste nedava, ze poradit necheme - my chceme, ale TY nechces chapat! A to je pak tezky...

Casto pisu: "neber to osobne", ale ted si to klidne osobne vezmi - ja to s tebou myslel dobre!

Ptal jsi se, zda jsme tu vsichni takovi a ja se nebojim rict: ANO! - jsme tu vsichni ochotni pomoci tomu, kdo tu pomoc dokaze prijmout - pokud se pletu, tak se omlouvam.

Pokud jsi to docetl az sem (a o tom pri tvem nezajmu o vsechno pochybuji), tak te chci poprosit, abys mi uz nic nepsal - nemam cas ti po sty rikat, kde najdes skript ke scene a k cemu to vlastne je. Pokud vim, tak jsi Stanleymu psal, ze je WME primitivni - tak to by ti pak nemelo delat zadny problem!

Nazdar!
Logged
Dobri umelci kopiruji, ti nejlepsi kradou.
- mj. Steve Jobs & Bill Gates

Tinny

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Hledám borce do týmu, nic neslibuju hlaste se co umíte
« Reply #3 on: November 25, 2005, 08:45:58 AM »

Lol to je hezkýý ale scenař necham na mě, jako dabing čistej nebo grafika nebo modely , postavi, a nejlépe zvuk ???, to bys něco nesvedl?

Jak jsem říkal, neumím nic, takže ani scénář. Do žádného týmu se nehlásím, nebyl by na to ani čas. Jsem tu jen takový fanda, pozorovatel ze zájmu a nostalgie (kdy jsem si hrál v Pascalu pod DOSem v 13hexa)  :)
Logged

metamorphium

  • Global Moderator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 12
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 1511
  • Vampires!
    • View Profile
    • CBE  software s.r.o.
Re: Hledám borce do týmu, nic neslibuju hlaste se co umíte
« Reply #4 on: November 25, 2005, 02:27:12 PM »

Vážení,

osobní záležitosti bude nejlépe řešit přes PM.  Myslím, že tu na invektiva není nikdo zvědavý. ::)

Hanser: Chápu Tvůj postoj, ale není nic jednoduššího než pisatele, který Tě takto vytáčí ignorovat. Tím, že se necháváš veřejně zatáhnout do
těchto debat ztrácíš morální i jakoukoliv jinou převahu a zbytečně si krátíš život.

pirko7: Jestli myslíš, že tímto získáš schopné členy teamu, jsi na omylu. Přeber si to jak chceš, ale vývoj počítačové hry vyžaduje
obětovat dost energie a času učení (mimochodem písemný projev svědčí o Tvém přístupu k vlastnímu projektu pokud nejsi samozřejmě dyslektik) .
Zkus se podívat jinde po internetu, jak se shání lidé a především si přeber co Ty sám jim můžeš nabídnout. Aby se nestalo, že jediný zbytečný článek teamu budeš Ty sám...
Logged
J.U.L.I.A. Enhanced Edition, Vampires!, J.U.L.I.A., J.U.L.I.A. Untold, Ghost in the Sheet

Stanley

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 61
    • View Profile
    • http://www.tjeststudio.cz
Re: Hledám borce do týmu, nic neslibuju hlaste se co umíte
« Reply #5 on: November 25, 2005, 05:25:04 PM »

to pirko7:
Nazdar!

Skoro se mi prici ti sem tohle psat, ale uz fakt nemuzu jinak. Stanley mi ukazoval ten rozhovor, co jste spolu meli a musim rict, ze jsem vazne znechucenej a ze jsi opravdu primitiv, ignorant, palicak,...ja nevim, jak to nazvat. To si opravdu myslis, ze ti kazdej vsechno bude vyvetlovat krok po kroku, kdyz nerozumis ani zakladnim vecem, polovine vyrazu se vysmejes a na vsechno se zeptas 3x (pokazdy jinak, ale vzdy, aby tomu nebylo rozumet)?? Zkus se mozna taky naucit psat cesky - ja nejsem zadny korepetitor, ale tvoje vzkazy jsou desny...asi horsi nez u 12ti leteho bratra (zasveceni vi koho myslim). Nahore pises, ze hledas pokrocily (podle vzoru mlady, kdyz uz), ale proc by s tebou meli neco delat, kdyz sam nevis k cemu je Photoshop, co je to interface nebo TTF font (ikdyz jsem ti to ja osobne vysvetloval).

Kdyz ti clovek rekne:  "jdi se podivat na forum/wiki/demo - presne to tam je", tak zacnes nadavat, ze jsme vsichni ucenci (pry 10 vysokejch skol) a nikomu nechceme poradit. Nene mily pirko7...my radi poradime (zvlast teda ja), ale vadi mi, kdyz toho chce nekdo zneuzivat a pak jeste nedava, ze poradit necheme - my chceme, ale TY nechces chapat! A to je pak tezky...

Casto pisu: "neber to osobne", ale ted si to klidne osobne vezmi - ja to s tebou myslel dobre!

Ptal jsi se, zda jsme tu vsichni takovi a ja se nebojim rict: ANO! - jsme tu vsichni ochotni pomoci tomu, kdo tu pomoc dokaze prijmout - pokud se pletu, tak se omlouvam.

Pokud jsi to docetl az sem (a o tom pri tvem nezajmu o vsechno pochybuji), tak te chci poprosit, abys mi uz nic nepsal - nemam cas ti po sty rikat, kde najdes skript ke scene a k cemu to vlastne je. Pokud vim, tak jsi Stanleymu psal, ze je WME primitivni - tak to by ti pak nemelo delat zadny problem!

Nazdar!

jo hanser má pravdu!  ;)
Logged

Stanley

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 61
    • View Profile
    • http://www.tjeststudio.cz
Re: Hledám borce do týmu, nic neslibuju hlaste se co umíte
« Reply #6 on: November 25, 2005, 05:37:09 PM »

Jo, zkus se třeba juknout na http://www.3dgrafika.cz/ (tam třeba někoho najdeš)
Ale radím ti nejdřív si udělej ve wme něco co ti nebude dělat chyby ve scriptu! Prostě se v tom nauč pohybovat, atd..  8) (říkám ti opět to samé jukni a projdi si wiki, toto forum a dokumentaci)
Jinak dopadneš tak že budeš jediný zbytečný článek v týmu (jak říká metamorphium)  ;)
« Last Edit: November 25, 2005, 06:05:16 PM by Stanley (TjestStudio) »
Logged

PoselSmrti

  • Guest
Re: Hledám borce do týmu, nic neslibuju hlaste se co umíte
« Reply #7 on: November 25, 2005, 06:53:57 PM »

Jo, zkus se třeba juknout na http://www.3dgrafika.cz/ (tam třeba někoho najdeš)
Ale radím ti nejdřív si udělej ve wme něco co ti nebude dělat chyby ve scriptu! Prostě se v tom nauč pohybovat, atd..  8) (říkám ti opět to samé jukni a projdi si wiki, toto forum a dokumentaci)
Jinak dopadneš tak že budeš jediný zbytečný článek v týmu (jak říká metamorphium)  ;)


A isto by som odporučoval pozriet si aj WME Demo 3D, WME Demo, ako to vobec cele pracuje. Potom si prejst SceneCreation tutotrial, a potom experimentovat... ;)
Logged

Stanley

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 61
    • View Profile
    • http://www.tjeststudio.cz
Re: Hledám borce do týmu, nic neslibuju hlaste se co umíte
« Reply #8 on: November 25, 2005, 07:49:33 PM »

A isto by som odporučoval pozriet si aj WME Demo 3D, WME Demo, ako to vobec cele pracuje. Potom si prejst SceneCreation tutotrial, a potom experimentovat... ;)

jojo, na to jsem zapomněl  ;D ale ty to víš pirko7 viď (taky už jsme ti to říkali)  ::thumbup
Logged

B-i-g-b-o-s-s

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: Hledám borce do týmu, nic neslibuju hlaste se co umíte
« Reply #9 on: November 25, 2005, 09:24:56 PM »

Když jste mi něco chtěli říci nemuseli jste zrovna tady po tom co sem hanser napsal,tak už sem nikdo nepříjde. :(
No já nevim ale podle mě by se ti do toho týmu nikdo nepřihlásil. Tedy aspo
Logged

zvidacek

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Hledám borce do týmu, nic neslibuju hlaste se co umíte
« Reply #10 on: November 27, 2005, 11:22:09 PM »

Pirko7: Podívej se myslím si, že lidi tady jsou nadšenci, kteří jsou maximálně zapálení pro věc a tak dávka pokory neškodí. Vzpomě
Logged

PoselSmrti

  • Guest
Re: Hledám borce do týmu, nic neslibuju hlaste se co umíte
« Reply #11 on: November 28, 2005, 09:18:30 PM »

Každý raz začínal od začiatku, či Mnemonic, či hanser, meta, Stanley... :) Programovanie a vývoj hry nie je o slovách, ale je o skúsenostiach, vela času, energie :(. Ja som sa zacal ucit C++ kvoli tomu, aby som sa naucil robit vo WME... musím povedat, ze uz viem nieco spravit aj v C++, aj vo WME... To nie je o tom, ze povies, kaslem nato, ale je to o tom, ze ked si raz povies, ze to dokázem, tak to dokázem... ja som si dal také predvsavzatie : do maturity sa chcem naucit programovat na úrovni pokročilého programátor (DX, WinApi :))... a idem si za tým cielom... ty možno nie si na programovanie, ale mas dobru predstavivost... dokážeš písat príbehu... alebo grafiku...

Nenechaj sa odradzat!!!

 :)
Logged

zvidacek

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Hledám borce do týmu, nic neslibuju hlaste se co umíte
« Reply #12 on: November 28, 2005, 10:42:55 PM »

:-\ musim tady říci že se opravdu špatně vyjadřuju a mám s tím i značné potíže,při uvodu coš je pravda sem napsal že nehledám začátečníky ale pokročilý.Jenomže sem ti nemislel lidi na urovni .... hansra,mnemonica,stanleye atd...  myslel sem ti lidi co WME znaj tak něak že vědí o co jde a né že si to jdou instalovat.Také vím že je všude 13,14,15 letých nadšencůů něco udělat a dokázat,sanží se o to například že si udělají obyčejný web a tím se chlubí,proto mě napadlo že takoví lidi jako já který se sanží něco udělat a mít za něco hrdý,prostě něco dokázat co chtějí.
 :-\vím že jsem amatér ale mám snahu a každý jednou začal a né každý stejně,každý začíná jinak,každý si vybere svojí cestu.
Je mi taky jásný že se mi nikdo neohlásí po pár rozhovorech v tomto forum.
K tomu teamu:kdybych tu vidilel takový odkaz určitě bych se ohlásil(sem nadšenec na takovýhle věci)prostě sem hledal pár lidí který dokážou načmárat obrázek a poskládat něakou tu obyčejnou hudbu nebo jí někde free stáhnout.
 
  předem se omlouvám za pravopisné chyby,diktát je pro mě to nejhoší z učiva a jak sem už řekl po písmenech kde kdo "prd" pochopí

Jsem rád, že se začínáš trochu učit. Hanser sice říká "neber si to osobně", ale já ti řeknu "toto si ber osobně". Podle toho co jsi napsal jsem pochopil, že jsi dost mladý. Teď máš tedy podle mě šanci se zastavit a přemýšlet.... to co píšeš je sakra důležité a tady již několikrát Mnemonic vícero lidem říkal dobře si rozmyslete co chcete napsat a ještě si pro jistotu dejte "Prewiew" a zkontrolujte si co jste napsali. Představ si, že podobným způsobem, jako se tady prezentuješ, tak jednou budeš žádat někoho ať tě veme do práce a dá ti za to peníze, které budeš mít na živobytí... Teď si přečti ještě jednou co jsi napsal a zamysli se, zda by tě někdo takto zaměstnal.... Teď jde opravdu o prd, ale až to bude na ostro....

No a s těmi lidmi do teamu.... nadšení opravdu nestačí, je sice důležité ale je to málo. No a také si vem co energie a času musí všichni členové teamu dát do projektu - no a tak se nediv, že já se ptám co nabízíš? Máš příběh? Hurá tak jej nasti
Logged

NaRCo

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 38
    • View Profile
    • NaRCoNoMiCOn
Re: Hledám borce do týmu, nic neslibuju hlaste se co umíte
« Reply #13 on: November 28, 2005, 10:51:07 PM »

Ty v úvodu píšeš...hlaste se co umíte"...a já se ptám...co umíš ty? Co můžeš vyvojového týmu nabídnout? Nebylo by lepší namísto vytváření nového týmu z ničeho a v podstatě i zatím pro nic zkusit se zapojit do nějakého už fungujícího týmu? Stačí si projít třeba inzerci na www.ceskehry.cz a urcite na podobné náctileté party nadšenců narazíš. Podle mě je nejlepší zkusit vytvořit svou první vlastní hru uplně sám. Tak totiž nejlépe zjistíš, jakým způsobem celý takový vývoj probíhá a vyzkoušíš si, jak probíhá tvorba jednotlivých částí  hry (scénář, grafika, program, hudba, zvuky, design atd.). Takové zkušenosti se ti budou hodit v jakémkoliv vývojovém týmu, navíc budeš mít po ruce i nějaké ty ukázky tvorby, které většina týmů pro přijetí požaduje.
Logged

Tinny

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Hledám borce do týmu, nic neslibuju hlaste se co umíte
« Reply #14 on: November 29, 2005, 09:13:27 AM »

ahojte. Já bych se v tom už nepatlal. Maximálně bych ještě jednou shrnul základní poučku, která možná zanikla ve větším množství textu:
Než příspěvek potvrdíš, tak si ho po sobě pečlivě přečti. Doporučuji vyvarovat se také různých fičurek, jako zdvojené samohlásky na koncích slov atd. Nikdo není neomylný a občas udělá hrubku, o zapomenutém znaménku nemluvě, ale když ty hrubky někdo píše plánovaně, tak to nezanechává dobrý dojem (viz 12-letý brácha a Pírko).

Mimochodem, jak jsem si všimnul, spousta maladých lidí má problémy se vůbec smysluplně vyjádřit. Není to tím, že dnes u děcka skoro nečtou žádné knížky? Nebo kde jinde by se naučili nějakému kultivovanému psanému projevu?

Druhá věc je osobní... jsem trochu v šoku a konsternován. Prošel jsem si pár herních webů a zjistil jsem, že mi ujel vlak, že nic neumím, ničemu nerozumím, mé obrázky jsou na úrovni předškolního dítěte, nemám asi hudební sluch a vůbec nemám přehled co se děje v amatérském a profi herním světě. Toto zjištění mě dost deprimovalo a demotivovalo. Možná by bylo lepší, kdybych se vrátil k lepení papírových baráčků apod. Toto zjištění mě ale nakonec uklidnilo. Nejsem nic, nic neumím a tak nikdo odemě nic nečeká. Já si chci jen hrát a jestli si nějakou adventurku udělám, tak si si ji udělám podle svého a pro svoji radost z hraní...
 ;)

« Last Edit: November 29, 2005, 12:59:47 PM by Tinny »
Logged
Pages: [1] 2  All
 

Page created in 0.024 seconds with 20 queries.