Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Forum rules - please read before posting, it can save you a lot of time.

Author Topic: i Hra musí mít sdělení! Hlavu a patu!  (Read 4169 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sorrow

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 109
    • View Profile
i Hra musí mít sdělení! Hlavu a patu!
« on: December 15, 2020, 11:06:29 PM »

Pokud se budu jako nevědomý blázen snažit vytvořit hru bez toho aniž bych do ní dal moudrost bude má hra
naprosto postrádat smysl! A namísto toho aby dala lidem něco podstatného bude v ní jenom chaos zmatek
ale nebude v ní žádný řád! PRoblém je v tom že naše vědomí se snaží vymyslet si něco co nemá prakticky žádnou
uspokojující myšlenku! A proč nemá uspokojující myšlenku? Protože postrádá li nauku o Kršnovi bude to jen nějaký výplod
mysli která se snaží dojít ke skutečnému hmatatelnému štěstí jenže problém je ten že se nedá uchppit něco co ve skutečnosti
je jen odrazem naší čisté nebo nečisté inteligence! Pakliže ve hře není žádná duchovnost není v ní žádné sdělení o povaze věčné duše
kterou nelze spálit rozsekat ani zabít bude hra postrádat jakoukoliv hodnotnou myšlenku! Někomu může stačit vědět no jo tak prostě zemřu nebo bude konec hry! Ale pokud si uvědomíš do hloubky že jsi věčnou duší a že tvá existence ani tato hra nikdy neskončí
můžeš tu hru upravit podle sebe aby měla řád a bylo v ní něco co dokáže dát hráčům radost a uspokojivé sdělení!
Kršna je zdrojem radosti a blaženosti takže jen někdo kdo je naprosto hloupý nebo nesečtělý chce opomínat jeho Existenci
nebo se jí snažit zatajovat! K čemu je Ti ale něco zatajovat? Když je Kršna tvůj přítel a každý den o Tebe pečuje?
Spíše se snaž ostatní vést k poznání že Kršna je cílem veškerého poznání! Pak tvá hra bude naprsoto dokonalá!
A nejen to bude i přitažlivá a to přeci každý vyvojář her či adventur chce aby jeho hra měla něco krásného něco co lidi
ohromí nebo jim dá nenahraditelný herní zážitek! Snaž se tedy do her vkládat poznání o kršnovi protože pak budou mít tvé hry
kouzlo a nikdy nepřestanou bavit jejich hráče! Při tvořbě her mysli neustále na Kršnu a pak nebudeš muset řešit žádné chyby!
Protože tvé vedení bude jasné jako slunce které vyjde zpoza mraků! Máš ještě nějaké nejasnosti ohledně tvoření her?
Pokud ano napiš Mi je na sluhapravdy@seznam.cz a Já ti vysvětlím další důležité věci a návod jak udělat hru dokonalou!
Logged

NaRCo

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 38
    • View Profile
    • NaRCoNoMiCOn
Re: i Hra musí mít sdělení! Hlavu a patu!
« Reply #1 on: December 28, 2020, 05:59:26 PM »

Už jsi si dnes vzal svoje prášky?!?! A pokud žádné nemáš, doporučuji navštívit psychiatrii. A nemyslím to nijak zle. Znám spoustu lidí s psychickými problémy (včetně mě) a věř mi, tvůj duševní stav je na tom hodně špatně.
Logged
 

Page created in 0.018 seconds with 23 queries.