Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

IRC channel - server: waelisch.de  channel: #wme (read more)

Author Topic: vzkaz pro wme tvůrce  (Read 7384 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sorrow

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 109
    • View Profile
vzkaz pro wme tvůrce
« on: September 04, 2013, 07:48:03 AM »

Hare Krsna Dobrý den v prvé řadě bych velice rád ocenil Vaší práci
na herním witermute enginu , a rád bych se zeptal zda se dá něčím otevřít
zkompilovaný projekt wme nebot bych velice rád dále pokračoval na vývoji nové adventury
ale k tomu potřebuji nástroj který otevře zkompilovaný packages a zakodovaná data wme-
Zaručuji se že to potřebuji na vývoj nekomerční adventury která bude zdarma-
mohu poslat o sobě info tvůrcům tohoto enginu jako záruku že použiju nástroje pouze
k vývoji nové adventury Muj e mail je FunynoxX@seznam.cz v případě jakéhokoli dotazu můžete mě informovat a já velmi rád odpovím. JAK otevřít zabalené soubory typu dcf files od wme dále exe launchger děkuji za odpověd---
na co to potřebuji? -rád bych vytvořil hru která bude mít velice podobný nádech jako Deadcity děkuji.... -( ztratil jsem hodně obrázků ale některé které jsem měl již pro deadcity 2 určené mám neustále na disku i na netu... a rád bych oživil práci na tomto projektu...Dále od Narca mam souhlas že na tom pokračování mohu dělat, ale potřebuji to něčím otevřít děkuji za odpověd Sorrow
« Last Edit: September 04, 2013, 07:50:52 AM by sorrow »
Logged

NAItReIN

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 1
  • Offline Offline
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: vzkaz pro wme tvůrce
« Reply #1 on: September 04, 2013, 11:16:49 AM »

Napriek tomu, že nie som autorom tohto skvelého nástroja, dovolím si reagovať na tvoj príspevok  :)

Quote
Hare Krsna
Čo znamená toto slovné spojenie? Je to nejaký pozdrav?

Quote
...a rád bych se zeptal zda se dá něčím otevřít zkompilovaný projekt wme...
Riešilo sa to v anglickej časti fóra. Pozri si tento odkaz:
How to decompress / access contents of compiled dcp package file ?

Quote
...exe launchger děkuji za odpověd...
Ak si dobre pamätám, WME Lanuncher bol zostavený prostredníctvom MFC. Prečítaj si tento odkaz:
WME Launcher Či to Mnemonic už vypustil alebo nie, to už neviem.

Quote
Dále od Narca mam souhlas že na tom pokračování mohu dělat, ale potřebuji to něčím otevřít děkuji
Ak to správne chápem, chcel by si použiť obrázky, resp. súbory z hry Dead City, áno? NaRCo mi kedysi poslal celý WME projekt, skúsim to ešte pozrieť. Toto je oveľa jednoduhšie ako dekompresia kompilovaných balíčkov...
Logged

sorrow

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: vzkaz pro wme tvůrce
« Reply #2 on: September 04, 2013, 01:13:26 PM »

Ano ano přesně tak nejlépe mi pomůžeš pokud budeš mít sdk mrtveho mesta 1 myslím tím jako že pujde otevírat ty scény a tak včetně scriptů atak díky moc za tvůj čas velmi si toho vážím
Hare Krsna je velice krásný pozdrav... můžeš tak zkusit zdravit ostatní nebo třeba Haribol
-velice rychle se na to dá zvyknout a je to takové ušlechtilé... než obyčejné čau nebo nazdaR

více bude li tě zajímat... www.harekrsna.cz - nebo www.prabhupadbhavan.cz ale to jen když budeš chtít ... tak se můžeš podívat... :) pokud máš sdk zdrojove kody mrtveho mesta  někam to uploadni a pošli mi na e mail FunynoxX@seznam.cz odkaz budu ti velmi zavázán dík moc Sorrow
Logged

NAItReIN

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 1
  • Offline Offline
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: vzkaz pro wme tvůrce
« Reply #3 on: September 04, 2013, 02:39:30 PM »

Quote
Ano ano přesně tak nejlépe mi pomůžeš pokud budeš mít sdk mrtveho mesta 1 myslím tím jako že pujde otevírat ty scény a tak včetně scriptů atak
Skusím to pozrieť, ale nie som si istý, či to nájdem. Každopádne, pokiaľ ide o grafiku, riešenie by mohlo spočívať v tom, že si urobíš screenshoty jednotlivých scén (pri scénach, kde neprší je to veľmi jednoduché). Pokiaľ ide o zdrojový kód, som ochotný spraviť Ti všetko, čo budeš potrebovať, ak teda chceš.

Quote
Hare Krsna je velice krásný pozdrav
Ďakujem za vnesenie svetla do tohto tajomstva :)
Logged

sorrow

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: vzkaz pro wme tvůrce
« Reply #4 on: September 04, 2013, 05:12:02 PM »

Nemáš zač... - a pokud ho tedy to sdkčko mrtvého města máš a pujde ho otevřít pošli mi ho na e mail  FunynoxX@seznam.cz díky moc nebo pošli na e mail ten link ke stažení ... zabalit se to dá do winraru ale zabal mi to bez hesla a nebo s heslem a  napiš do vzkazu díky moc
Logged

NAItReIN

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 1
  • Offline Offline
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: vzkaz pro wme tvůrce
« Reply #5 on: September 05, 2013, 10:12:20 AM »

Quote
...sdkčko mrtvého města máš...
Je mi ľúto, ale to SDK som nenašiel. Je to už pár rokov čo mi to NaRCo poslal.
Logged
 

Page created in 0.09 seconds with 24 queries.