Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

For WME related articles and tutorials visit WME Resource Center.

Author Topic: Píšem scenár k hre, ale nechce sa mi hru vyrábať - chcete sa toho niekto chytiť?  (Read 6560 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mona

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 1
    • View Profile

Kedysi som si z nudy v robote písala také paródie na detektívky. Podarilo sa mi napísať 3 časti. Ale to nie je až také podstatné. Práve som dohrala Dirty Split a spomenula som si na tie svoje príbehy. Predstavujem si ich takto pekne spracované, že by to bolo úplne super. Teoreticky by som mohla pomôcť aj pri tvorbe grafiky ku hre, lebo kresliť viem a tuším sa tým aj živým, len mi treba povedať, čo mám spraviť a ako, aby sa to dalo použiť.

Zatiaľ som do scenárovej podoby napísala iba intro, ale na ukážku myslím stačí. Ak máte záujem, napíšte mi.

Quote
Obrazovka počítača. Okno programu WordPad, v ktorom sa postupne objavuje tento text:
"Kde bolo tam bolo, bol raz jeden súkromný detektív. Ako to už pri súkromných detektívoch býva, aj ten náš bol kedysi dávno v službách policajného zboru..."

Záber na celú izbu. Jednoduchá, tmavá. Osvetlený iba stôl s počítačom a zhrbenou postavou za ním. Dakde v šere vidieť obrys postele, skri
« Last Edit: July 13, 2008, 07:45:08 PM by mona »
Logged

metamorphium

  • Global Moderator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 12
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 1511
  • Vampires!
    • View Profile
    • CBE  software s.r.o.

Zcela vážně míněno: Od tohoto postu by se leckteří mohli učit. Takhle si představuji korektní uvedení se!  ::thumbup

Ještě, pokud píšeš, že děláš grafiku (živíš se jí), nebylo by vůbec na škodu sem poslat pár náčrtů, jak si vizuálně představuješ to intro. Stačí cca. dva obrázky jen pro ilustraci výtvarného stylu. Věřím, že se pro spolupráci určitě někdo najdeš a držím palce.
Logged
J.U.L.I.A. Enhanced Edition, Vampires!, J.U.L.I.A., J.U.L.I.A. Untold, Ghost in the Sheet

iVirus

  • Lurker
  • *
  • Karma: 1
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 42
    • View Profile
    • Undying team

Máš maila ;)
Logged
WME: Bez peněz do hospody nelez, Život je boj, Povídka o opilém santovi, Kingdom Wars, Kingdom Wars 2: New Age

jnsfbi

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Female
  • Posts: 238
    • View Profile
    • offstudio.cz

Pěkné Mono, ale hned jak jsem docetla naskocilo mi - Adela jeste nevecerela:)

Co se tyce scenaristickych vizi, vzpomnela jsem si na soupisky nejmenovaneho scenaristy:
scenarista psal neco jako:

no a po tehle akci obrazovka zhasne, potom na vterinu zezelena, z praveho horniho
rohu vyleti svetelny blesk, cela zem se zatrese, kamera se presune na zcela vydeseny oblicej
postavicky, ktera se diva i dost prekvapene na to, co se to vlastne udalo."

ja na to: no a nebo tam proste dam cernou obrazovku s napisem "po chvili" :-)



Ale zpet k pribehu Mony: chci dalsi cast!:-)

Logged
Olga Fabry - jnsfbi
http://offstudio.cz
http://helgagame.com
http://jns.offstudio.cz/blok2/ - blok nejen o vývoji her
 

Page created in 0.073 seconds with 23 queries.