Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Forum rules - please read before posting, it can save you a lot of time.

Author Topic: Zvedavej jak ... nevim co  (Read 4240 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hateu

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 3
    • View Profile
Zvedavej jak ... nevim co
« on: August 15, 2004, 02:39:44 PM »

Ahoj Mnemonicu,
predne ti musim podekovat za tvuj perfektni engine, ktery dokonce trosku chapu i ja.
Nemohl by si prozradit ;) priblizne datum (mesic) novych verzi nebo jenom info na cem pracujes a na co se muzeme tesit?
Jsem proste moc zvedavej a nedocakvej!

P.S. U nastroju mi trosku chybi skinovatelnost, a jestli je
Logged

Mnemonic

  • WME developer
  • Administrator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 41
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 5683
    • View Profile
    • Dead:Code Site
Re: Zvedavej jak ... nevim co
« Reply #1 on: August 16, 2004, 08:12:14 AM »

Quote
Nemohl by si prozradit  priblizne datum (mesic) novych verzi nebo jenom info na cem pracujes a na co se muzeme tesit?
Nemohl :) Ale mam rozdelany dve velke veci a to nove nastroje a vzkriseni 3D postav. Oboje ale bude trvat nejaky ten patek.

Quote
P.S. U nastroju mi trosku chybi skinovatelnost, a jestli je
Logged
Yes, I do have a twitter account
Please don't send me technical questions in private messages, use the forum. ::wave

hateu

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Zvedavej jak ... nevim co
« Reply #2 on: August 16, 2004, 09:16:00 PM »

Diky moc,
zatim jsem jen u prelouskavani napovedy a zkoumani dema, takze jsem  se  vyptaval trosku dopredu a za to bych se ti chtel omluvit. Mel jsem na mysli skinovatelnost nastroju (ne ze by byli osklive! :)) - popravde me zadne jine  zlepseni  nenapadlo  :'(
3D postavy...jooooo!
Nečekal jsem, ze mi tak brzy odpovis (jak to vsechno stihas ???), no nic nebudu tu plkat
mej se
Logged

hateu

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 3
    • View Profile
Vzdavam to
« Reply #3 on: September 28, 2004, 09:39:30 PM »

Hi,
zjistil jsem, ze jsem presenil svoje schopnosti a prekonal lenost, avsak opak je pravdou. Jak to krasne zni "udelam hru" o zivote jaky bych chtel zit. Jako ostatni to neni jednoduchy a nadseni brzy vyprcha a zustane jen prace. Opet jsem se vratil k hrani her.

Obdivuji te Mnemonicu, jak muzes porad odpovidat kazdy den na tolik otazek? V jednom rozhovoru s Tebou jsem se docetl, ze to delas pro dobry pocit z pekne adventura, jejiz tvurci si pomohl uskutecnit jeho predstavy. Ja jsem bohuzel presnej opak.

Proto Tobe a vsem vyvojarum preju hodne volneho casu, nebot si to opravdu zaslouzite, a dovedeni Vasich projektu do finalniho stadia.

svuj poslednim (uz tretim) prispevkem konci Hateu
Logged

Mnemonic

  • WME developer
  • Administrator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 41
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 5683
    • View Profile
    • Dead:Code Site
Re: Zvedavej jak ... nevim co
« Reply #4 on: September 29, 2004, 12:43:44 PM »

No jo, to se stava. Urcite nejsi prvni ani posledni, kdo dospel k tomuhle zaveru. Myslim, ze je to normalni. Nadseni casem vyprcha a zustane jen prace.
Mozna je lepsi to zjistit vcas, nez se na to vykaslat chvili pred koncem.. Na druhou stranu, jsem toho nazoru, ze at clovek dela co dela, minimalne ziskava zkusenosti, ktere mu uz nikdo nevezme.
Kazdopadne diky a taky preji hodne uspechu v cemkoli, co se rozhodnes delat :)
Logged
Yes, I do have a twitter account
Please don't send me technical questions in private messages, use the forum. ::wave
 

Page created in 0.077 seconds with 23 queries.