Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

IRC channel - server: waelisch.de  channel: #wme (read more)

Author Topic: Skrytá geometria.  (Read 2858 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PoselSmrti

  • Guest
Skrytá geometria.
« on: July 30, 2005, 03:04:05 PM »

A som tu opat! ;)

Tentokrát máme nasledovný problém: moj kamarát, Spider, urobí scénu vo Cinema 4D, pomenuje veci tak, ako treba, ale ked to exportuj do *.3ds... kde sa niečo pohnojí, pretoze ked to dam do engine, tak mi tam neukáže žíadnu kameru...absolútne žiadnu. Tak sme otvoríli exportovaný súbor, a tam nic! Kamera je zmenená na polygonálny objekt! :( Neviete niekdo o nejakom exportérí, ktorý by to ešte vedel, čo sa týka C4D? :)

Díky!
Logged

hanser

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 216
  • Life is yet simple - over and over...
    • View Profile
    • First Reality developers studio
Re: Skrytá geometria.
« Reply #1 on: July 31, 2005, 11:23:26 AM »

A som tu opat! ;)

Tentokrát máme nasledovný problém: moj kamarát, Spider, urobí scénu vo Cinema 4D, pomenuje veci tak, ako treba, ale ked to exportuj do *.3ds... kde sa niečo pohnojí, pretoze ked to dam do engine, tak mi tam neukáže žíadnu kameru...absolútne žiadnu. Tak sme otvoríli exportovaný súbor, a tam nic! Kamera je zmenená na polygonálny objekt! :( Neviete niekdo o nejakom exportérí, ktorý by to ešte vedel, čo sa týka C4D? :)

Díky!
no...ja osobne jsem mel s eportem do 3ds v Cinema4D i jine a vetsi problemy. Kamera mi tam sice nechybela, ale velmi spatne ukazovala (to se vyladit ve ScenEditu funkci nejak camera FOV). Kamarad to pak vyresil, tak, ze scenu z Cinema4D exportoval do maxe a od tud do 3DS. Presny postup ti bouhzel nereknu.
Logged
Dobri umelci kopiruji, ti nejlepsi kradou.
- mj. Steve Jobs & Bill Gates

PoselSmrti

  • Guest
Re: Skrytá geometria.
« Reply #2 on: August 02, 2005, 05:07:57 PM »

Ok...zatial diky... :)
Logged

PoselSmrti

  • Guest
Re: Skrytá geometria.
« Reply #3 on: August 20, 2005, 04:02:23 PM »

no...takze som si spravil scénku v Maxovi, exportoval do engine a ide mi to!!! som velmi rád... ;)
Logged
 

Page created in 0.039 seconds with 24 queries.