Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

IRC channel - server: waelisch.de  channel: #wme (read more)

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Jerry

Pages: [1]
1
Obecné fórum / Re: Podívejte se na co se dá udělat ve WME
« on: September 30, 2010, 11:52:47 PM »
Je to pěkné a byla to asi pěkná facha. A když si to člověk promyslí, tak si zpětně uvědomí, že facha to je i vyprojektovat a pak i postavit.

A abych ta svoje moudra odlehčil:
Při koukání na to video jsem si vzpomněl na stavebníka ve filmu Na samotě u lesa a jeho nekonečný monolog, kterým jistě udělám radost i Olze (pokud ho dočte):
 ... to máte písek, vápno, cement, cihly, tvárnice, překlady, krovy, latě, tašky, teď odpad, hřebíky, vruty, šrouby, teď dráty, to máte ty dvojlinky, trojlinky, okapy, plechy, zemnicí drát, elektroměr, pojistky, hromosvod ...

 ;D

2
Technical forum / Re: Tutorial
« on: August 21, 2010, 05:02:35 PM »
all's well that ends well   ::thumbup

3
Technical forum / Re: Tutorial
« on: August 21, 2010, 11:48:31 AM »
Unfortunately I'm not able to consecrate it properly - UAC is "magic" enough for me. It causes sometimes also that program is not able to write its own files into directories like Program Files\ ...\ etc. You can either set up the destination directory to some "User\.." or "Public\.." - or you can try right away turn off UAC.

4
Technical forum / Re: Tutorial
« on: August 21, 2010, 11:13:53 AM »
Click at the Start button and choose Help ..., then in Help window you can type User Account Control (or UAC) into searching field. You'll find all hints how to turn it on/off there, I hope.

5
Technical forum / Re: Tutorial
« on: August 21, 2010, 09:49:07 AM »
Hi,

you can try to turn off "User Account Control", maybe it help.

6
Obecné fórum / Re: Lokalizace do češtiny
« on: June 14, 2010, 05:23:14 PM »
Děkuju za přivítání     :D
Ten příběh o Olánkovi má pokračování - protože je mi protivnej, přiznám se, že víc by mi vyhovovalo něco na způsob: Olánek první den upadl na prdelku a kolega teď nabízí nový inlajnky se slevou - ale skutečnost je jiná. Olánek první den upadl hned několikrát, na prdelku i na hubičku a přepadl přes zábradlí, ale maje značkové oblečení a chrániče, nedošel velké úhony a v tréninku pokračuje.
Zato já se k wme nedostal, tak jsem se aspo

7
Obecné fórum / Lokalizace do češtiny
« on: June 08, 2010, 02:13:29 PM »
Zdravím všechny fans wme!

Jsem tu po prvé jako člen, ale okukuju to už asi 14 dní, upozornil mne jeden kolega. Jeho 12. (tak nějak) letý syn se totiž rozhodl, že udělá hru, hru před kterou všichni padnou na zadek. A shodou okolností - jako vercajk - mu někdo poradil wme. Jenže program má anglické menu (a nebo německé a nebo ruské atd.) a to on nesnáší. Přece nebude kódovat v cizím jazyce! Až bude hra hotová, tak ji všichni přeloží (jeho slova). Kolega mne požádal, abych to přeložil, že je to muška, když se "v tom furt hrabu" (kolega má zhruba stejné názory jako jeho syn). Tak jsem ho s tím vyhodil. Asi třetí den mi sdělil, že jdou kupovat výbavu na inlajnky, protože synek se bude intenzivně věnovat bruslení. Takže Olánek hru už neudělá, zato mně se wme zalíbilo a protože jsem neměl zrovna co dělat,tak jsem ten lokalizační texťák přeložil. Co kdyby to přece jen někomu k něčemu bylo, tak to berte jako zápisné... Jo a pokud se ten soubor po fóru už toulá, tak se omlouvám

Jerry

P.S. Pokud se vám nebude mnou přeložený termín líbit, tak napište, třeba nastavíme nějakou "normu"  :)
P.P.S. Nevím kam soubor uploadnout, tak dočasně platí tenhle link:

invenium.cz/extra/default.lng

Edit: kdyby někdo nevěděl kam s tím souborem, tak si najděte adresář (složku)
C:\Program Files\WME DevKit\loc\ProjectMan\  a v ní nahraďte stejnojmenný soubor (ten si třeba přejmenujte, abyste ho mohli zase použít)

Pages: [1]

Page created in 0.024 seconds with 19 queries.