Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

For WME related articles and tutorials visit WME Resource Center.

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - NaRCo

Pages: 1 [2] 3
16
Obecné fórum / Re: Všechno nejlepší jnsfbi!
« on: April 29, 2006, 02:25:37 PM »
No tak jakože taky přeji do dalšího života více úspěchů než neúspěchů, moře peněz..za který si dnes koupíš i to zdraví ;) opravdových přátel..myslím ty, které se k tobě znají, i když se jim to zrovna nehodí a tak všeljak a různě... na zdraví ::beer

17
Technické fórum / Re: RightDoubleClick
« on: February 04, 2006, 12:18:24 AM »
Tak nekdy udelame v Brne WME Session ;)
Jsem pro  ::thumbup ...do Brna to nemám zas tak daleko...

18
Technické fórum / Re: RightDoubleClick
« on: February 04, 2006, 12:14:39 AM »
WME Session joo to by bylo fakt SUPER! Co to udělat rovnou teď v zimě, nejlepší by bylo v Orlických horách. Návštěvníci si budou moct hned zalyžovat.

19
Technické fórum / Re: Všechno nejlepší hanser
« on: January 07, 2006, 11:54:43 PM »
Také se přilepuji ke gratulacim.. :D..mít tak zase 19 let...ach jo...užívej si řádně života, dokud jsi ještě mladý...s postupem času ti totiž začně být život čím dál víc ukradený.. ;).. ::beer ::beer ::beer ::beer

20
Obecné fórum / Re: Faraway hledá dalšího WME programátora
« on: December 26, 2005, 11:54:15 AM »
Zájmu mám spoustu, jenže a)programovat neumim skoro vůbec; b) teďka bude zkouškový takže nebudu mít ani čas.   :D

Nějak postrádám smysl této odpovědi..?!?.. ??? ;D

Jinak vcelku rád pomůžu s nějakým konkrétním problémem při skriptování nějaké určité akce v engine, ale na "plný úvazek" s vámi do projektu asi nepůjdu...mám dost práce se svými projekty...

21
Obecné fórum / Re: Veselé vánoce a šťastný nový rok 2006
« on: December 26, 2005, 01:48:31 AM »
No takže jakože taky přeji příjemně prožité svátky, hodně inspirace při tvorbě gamesek a málo stresu při závěrečném ladění a depresí z nefunkčních, zaprasených skriptů ve WME do nového roku 20000006... ::beer ::beer ::beer ::beer...se moc na silvestra neožerte, nebo se potkáme na záchytce... ;)

22
Ty v úvodu píšeš...hlaste se co umíte"...a já se ptám...co umíš ty? Co můžeš vyvojového týmu nabídnout? Nebylo by lepší namísto vytváření nového týmu z ničeho a v podstatě i zatím pro nic zkusit se zapojit do nějakého už fungujícího týmu? Stačí si projít třeba inzerci na www.ceskehry.cz a urcite na podobné náctileté party nadšenců narazíš. Podle mě je nejlepší zkusit vytvořit svou první vlastní hru uplně sám. Tak totiž nejlépe zjistíš, jakým způsobem celý takový vývoj probíhá a vyzkoušíš si, jak probíhá tvorba jednotlivých částí  hry (scénář, grafika, program, hudba, zvuky, design atd.). Takové zkušenosti se ti budou hodit v jakémkoliv vývojovém týmu, navíc budeš mít po ruce i nějaké ty ukázky tvorby, které většina týmů pro přijetí požaduje.

23
Technické fórum / Re: Novinky o Mnemonicovi..
« on: November 19, 2005, 10:21:27 PM »
No doufam, ze ta nemocnice neni zadny ustav pro dusevne chore, kam ho umistily pote, co se psychicky zhroutil pod neustalou zaplavou dotazu  na tomto foru a pri reseni problemu pri kodovani novych update WME ??? Preji mu uprimne velmi brzkou regeneraci tela i duse...

24
Technické fórum / Re: Active Region.
« on: November 19, 2005, 10:07:18 PM »
Predpokladam, ze okno ma byt neaktivni az po prozkoumani levym tlacitkem mysi..takže si region okna v SceneEdit pojmenuj jako okno a pripoj k nemu script:

on"LeftClick"
{   
   actor.GoToObject(this);"
   actor.Talk("Je to obyčajné okno.");
   var okno = Scene.GetNode("okno");
   okno.Active = false;
}


..on"RightClick" tam vubec davat nemusis, postava jednak pujde stejne ve scene automaticky za kurzorem a podrobnejsi informace o objektech hrac ziska pomoci leveho tlacitka mysi. Ze se jedna o okno snad hrac pochopi z grafiky pozadi?!?! A namisto "actor.GoTo(645, 450);" je lepsi pouzit funkci "actor.GoToObject(this);" a udaje o pozici postavy vzhledem k objektu doplnit k patricnemu regionu ve SceneEdit v polozce "Walk to:" a to vcetne spravneho nasmerovani postavy k objektu.
25
Obecné fórum / Re: Desatero adventury
« on: October 14, 2005, 09:47:33 PM »
Nepopiram, ze ty dalsi prispevky jsou uzitecne, ale jak asi mnoho lidi vi, amulety vznikaly naprosto odlisnym stylem (nejprve obrazky, pak scenar atd:-)
Takze i kdyz jsem porusila vsechna zazita "pravidla" tvorby adventur, myslim, ze nejdulezitejsi je vytrvalost :-)
Ale libi se mi i posledni prispevek od Zvidacka, s tim se take v podstate mohu ztotoznit, az tedy k bodu 3. Nevracet se k jiz hotovemu.
To si myslim, ze je problem zejmena u grafiku, protoze tim, jak se vyvoj vlece povetsinou grafik ziskava vice zkusenosti, postum casu maluje lepe a tudiz je s obrazky, ktere stvoril pred rokem logicky nespokojen a jde je predelat. Sama tohle znam, obrazky jsem behem tech 3 roku upravovala hodnekrat a co jsem sledovala ostatni grafiky tvorici jinou hru, rekla bych, ze tento "nesvar" je docela bezna vec.

Jakoze souhlas...Z vlastni zkusenosti vim, ze system nejdriv grafika, pak scenar opravdu nekdy funguje  :D ...mrtve mesto, který jsem kdysi davno spachal, v podstate nikdy zadny scenar nemelo, veskere texty a dialogy jsem vymyslel a psal tzv. za pochodu primo pri skriptovani akci a na hre je to taky poznat  :) ....nicmene se jednalo o velmi kratkou a primitivni hru a podobny pristup by u komplikovanejsích a delsich projektu proste nefungoval...jinak s tim neustalym vylepsovanim grafiky je opravdu potiz, pac krute zdrzuje cely vyvoj, ale jinak to asi nejde....pokud chce byt clovek s tou hrou na konci vyvoje alespon trochu spokojeny... ;)

26
Technické fórum / Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« on: September 27, 2005, 03:21:11 PM »
Jen taková otázečka ::)...možná jsem to přehlídl, ale nikde na webu není uvedeno, že se jedná o komeční či freeware projekt...tuším jen na WmeWiky je uvedeno, že jde o komerční věc, nicméně jsem se četl kdesi na netu, že půjde o freeware(čemuž teda moc nevěřím)....infa na čistě nekomerčních herních serverech by taky sváděli k tomu myslet si, že jde o freeware?!? tak jak to teda, je? ???  A jestli jde o komerci, máte už vydavatele?!? ;) .

27
Technické fórum / Re: Hudba
« on: September 27, 2005, 03:07:40 PM »
Zkus se mrknout na http://www.dreamface.net , kde najdeš mezi tou hromadou amatérské nekomerční muziky i vcelku hodně zajímavých ambientních skladeb, jako stvořených pro audio podkres do nějaké adventury i s kontaktem na autora skladby...takže není problém se přímo domluvit s autorem o jejím zneužítí ve freeware hře, případně i nějakou další spolupráci...že DJB ;)

28
Technické fórum / Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« on: September 06, 2005, 10:35:32 PM »
Jakože zatím graficky to vypadá na hodně zajímavý projekt, ty screeny na mě působí hodně depresivně a hodně promakaně (taky jde o práce profi grafiků, já bych se na něco takového asi nikdy nezmohl :-[)...snad na tom bude příběh i hratelnost stejně dobře...na tuhle věc se vážně opravdu těším...

29
Technické fórum / Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« on: September 06, 2005, 10:24:50 PM »
A pokud se ptáte na můj pohled na české adventurky... skoro začínám mít raději ty amatérské, neboť ty "profi" jsou žánrově z prostředí horroru, záhrobních příšer a mutantů a nebo šílené sci-fi (možná to bude tím, že tyto hry dělají počítačoví šílenci zalezlí ve sklepích). Tohle nebaštím  ::hijack


já zase nebaštím ty amatérské rádobyvtipné a jakože humorné a pubertální magořiny, kterými je česká freeware adventurní scéna přecpaná a tak jen říkám....jen více hororových a šílených c-punk sci-fi amatérských adventure projektů...  ;)

30
Obecné fórum / Re: Until Im gone- novy projekt
« on: August 17, 2005, 06:20:10 PM »
Jestli bude hratelnost a příběh stejně dobré jako ta grafika, tak to bude fakt bomba  ::rock. Taky jsem v týmu napočítal nějakých 5 grafiků  :o ..není to na freeware hru nějak moc  ;)...teda aspo

Pages: 1 [2] 3

Page created in 0.04 seconds with 20 queries.