Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

For WME related articles and tutorials visit WME Resource Center.

Author Topic: Engine  (Read 5915 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

.::||DEAD||::.Screamer

  • Guest
Engine
« on: October 01, 2003, 06:05:14 PM »

Vas engine se mi zda dost dobry, ne ze bych chtel v nem neco delat (ja davam prednost C/C++,bez urazky,nechce se mi totiz ucit nic co vyuziju jen jednou).
Chtel jsem se zeptat jestli jde ve vasem enginu naprogramovat take RPG,
a jestli kdyz pouziva 3d funkce,jestli by zvladl 3d zobrazeni.
Logged

Kevinekss

  • Guest
Re:Engine
« Reply #1 on: October 01, 2003, 11:20:15 PM »

No ono je wme na syntaxi c++,takze co je za problem?:)Jinak 3dhry ne,ale pokud mluvis rpg,tak bych rekl,ze za jistych okolnosti by to slo.Treba bych rekl,ze takove Brany Skeldalu,cili adventura s prvky rpg,ale hlavne je to spis na adventury.Try it nebudes litovat:)
Logged

Mnemonic

  • WME developer
  • Administrator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 41
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 5683
    • View Profile
    • Dead:Code Site
Re:Engine
« Reply #2 on: October 02, 2003, 09:47:07 AM »

Vas engine se mi zda dost dobry, ne ze bych chtel v nem neco delat (ja davam prednost C/C++,bez urazky,nechce se mi totiz ucit nic co vyuziju jen jednou).

Jiste, ja to chapu. WME je urceno pro ty, kdo chteji zacit delat hru, soustredit se na vlastni design, aniz by predtim stravili mnoho mesicu/let vyvojem programu, ktery by jim to umoznil. Ale samozrejme to nemusi kazdemu vyhovovat, navic je WME zamereno jen na urcity zanr.


Chtel jsem se zeptat jestli jde ve vasem enginu naprogramovat take RPG,

RPG je siroky pojem. Vzhledem k tomu, ze je engine urcen primarne pro tvorbu adventur, idealne by se hodil pro adventure/RPG hybridy, typu Quest for Glory. S trochou snahy by se mozna dal vytvorit i krokovaci dungeon typu Dungeon Master, ale na to jiste existuji i vhodnejsi nastroje, jako je Lost Hero (http://losthero.hide.cz)


a jestli kdyz pouziva 3d funkce,jestli by zvladl 3d zobrazeni.

Do jiste miry. WME obsahuje podporu pro 3D postavy (a la The Longest Journey, nebo Syberia), ale tato funkcnost je zatim hodne experimentalni, takze neni oficialne uvolnena.
Logged
Yes, I do have a twitter account
Please don't send me technical questions in private messages, use the forum. ::wave

Kevinekss

  • Guest
Re:Engine
« Reply #3 on: October 02, 2003, 03:00:21 PM »

Presne tak jsem to myslel,na nejake rpg to pujde,ale Diablo nebo Baldurs Gate v tom nepujde:)Ale jak rika Mnemonic,tak Quest of Glory v tom udelas
Logged
 

Page created in 0.062 seconds with 21 queries.