Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Latest WME version: WME 1.9.1 (January 1st, 2010) - download

Pages: [1] 2  All

Author Topic: Novy projekt ALTERNATIVA  (Read 15853 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hanser

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 216
  • Life is yet simple - over and over...
    • View Profile
    • First Reality developers studio
Novy projekt ALTERNATIVA
« on: September 03, 2005, 09:21:56 PM »

Ted jsme dokoncili stranky naseho teamu a prezentace naseho projektu. Nejake informace neleznete jednak ve WME Wiki a pak na nasich strankach http://firstreality.ic.cz kde je i nekolik obrazku.

Doufam, ze se Vam bude ALTERNATIVA libit, ikdyz zatim jen z obrazku a nekolika radku textu :)
Logged
Dobri umelci kopiruji, ti nejlepsi kradou.
- mj. Steve Jobs & Bill Gates

djb

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 28
  • ... dream journey beyond ...
    • View Profile
    • DreamJourneyBeyond.com
Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« Reply #1 on: September 05, 2005, 04:14:18 PM »

pozrel som si screenshoty a uz sa tesim ;) ... btw, velmi decentna a pekna webka
Logged

hanser

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 216
  • Life is yet simple - over and over...
    • View Profile
    • First Reality developers studio
Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« Reply #2 on: September 05, 2005, 06:10:43 PM »

pozrel som si screenshoty a uz sa tesim ;) ... btw, velmi decentna a pekna webka
moc diky za chvalu hry i stranek, ale design se bude jeste asi menit...tenhle je takovy "docasny"  >:D
Logged
Dobri umelci kopiruji, ti nejlepsi kradou.
- mj. Steve Jobs & Bill Gates

Tinny

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« Reply #3 on: September 06, 2005, 08:34:27 AM »

Ahoj. Pěkný web, ambiciozní plán, široký tým.... jsem zvědavý, co z toho vyleze. Přeji hodně štěstí. ;)

A pokud se ptáte na můj pohled na české adventurky... skoro začínám mít raději ty amatérské, neboť ty "profi" jsou žánrově z prostředí horroru, záhrobních příšer a mutantů a nebo šílené sci-fi (možná to bude tím, že tyto hry dělají počítačoví šílenci zalezlí ve sklepích). Tohle nebaštím  ::hijack

Logged

hanser

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 216
  • Life is yet simple - over and over...
    • View Profile
    • First Reality developers studio
Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« Reply #4 on: September 06, 2005, 10:53:03 AM »

no...urcite muzu prozradit, ze se v pribehu NESETKATE s mutanty ani zahrobnimi priserami. Pokud jde o silene sci-fi, tak mozna, ale stale v mezich. Horror to bude, ale jen misty...nekde se zase urcite i zasmajete...celkove to bude na styl serie BS...ovsem co vim na 105% je, ze nikdo z nas neni pocitacovy silenec zalezli ve sklepe :)

...jinak diky za nazor...vezmeme si z nej jiste ponauceni
Logged
Dobri umelci kopiruji, ti nejlepsi kradou.
- mj. Steve Jobs & Bill Gates

Tinny

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« Reply #5 on: September 06, 2005, 12:08:33 PM »

ahoj, svým druhým odstavcem minulého příspěvku jsem pomlouval českou herní scénu obecně, vašeho projektu se to příliš netýkalo (krom toho horroru a šílené sci-fi  ;)). Byl bych nerad, kdyby to tak vyznělo. Docela Vám fandím.  ;D
Logged

PoselSmrti

  • Guest
Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« Reply #6 on: September 06, 2005, 12:12:37 PM »

Ahoj. Pěkný web, ambiciozní plán, široký tým.... jsem zvědavý, co z toho vyleze. Přeji hodně štěstí. ;)

A pokud se ptáte na můj pohled na české adventurky... skoro začínám mít raději ty amatérské, neboť ty "profi" jsou žánrově z prostředí horroru, záhrobních příšer a mutantů a nebo šílené sci-fi (možná to bude tím, že tyto hry dělají počítačoví šílenci zalezlí ve sklepích). Tohle nebaštím  ::hijack



Tak to stebou súhlasím! :)
Logged

PoselSmrti

  • Guest
Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« Reply #7 on: September 06, 2005, 07:39:58 PM »

Web je velmi pekný, a info o tej hre vyzerá velmi lákavo... hanser, poznam Ta, a viem, že to dotiahnete dokonca a budete s tým mat velmi velký úspech... si šikovný, a ide Ti to, čo robís! Tak prajem vela stastia, a isto by som si hru kupil, a chcel by som tam aj tvoj popis:-) :) Rád Ti pomozem s čím kolvek... ;)
Logged

hanser

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 216
  • Life is yet simple - over and over...
    • View Profile
    • First Reality developers studio
Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« Reply #8 on: September 06, 2005, 08:43:51 PM »

Web je velmi pekný, a info o tej hre vyzerá velmi lákavo... hanser, poznam Ta, a viem, že to dotiahnete dokonca a budete s tým mat velmi velký úspech... si šikovný, a ide Ti to, čo robís! Tak prajem vela stastia, a isto by som si hru kupil, a chcel by som tam aj tvoj popis:-) :) Rád Ti pomozem s čím kolvek... ;)
...no diky...ikdyz teda nektere vety uz hranici s fanatizmem  :o
...vsak ty to taky dotahnes daleko (urcite dal nez jsem ja ted ::)), mas velke ambice, ale mozna by stalo za to, si uz vybrat co na tech hrach delat...ono byt programator, grafik a scenarista soucasne neni to prave orechove...ver mi, ale zase ti do toho nikdo nekaca  ;D
Logged
Dobri umelci kopiruji, ti nejlepsi kradou.
- mj. Steve Jobs & Bill Gates

metamorphium

  • Global Moderator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 12
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 1511
  • Vampires!
    • View Profile
    • CBE  software s.r.o.
Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« Reply #9 on: September 06, 2005, 09:11:26 PM »

Quote
ono byt programator, grafik a scenarista soucasne neni to prave orechove

Uplne nejlepsi je prece byt kritik / recenzent a vsechno shodit. Nebo jeste lepsi je byt anonymni prispevatel do diskuznich for o adventurach.  ;D

Kazdopadne drzim palce. Vypada to vazne zajimave.
Logged
J.U.L.I.A. Enhanced Edition, Vampires!, J.U.L.I.A., J.U.L.I.A. Untold, Ghost in the Sheet

NaRCo

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 38
    • View Profile
    • NaRCoNoMiCOn
Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« Reply #10 on: September 06, 2005, 10:24:50 PM »

A pokud se ptáte na můj pohled na české adventurky... skoro začínám mít raději ty amatérské, neboť ty "profi" jsou žánrově z prostředí horroru, záhrobních příšer a mutantů a nebo šílené sci-fi (možná to bude tím, že tyto hry dělají počítačoví šílenci zalezlí ve sklepích). Tohle nebaštím  ::hijack


já zase nebaštím ty amatérské rádobyvtipné a jakože humorné a pubertální magořiny, kterými je česká freeware adventurní scéna přecpaná a tak jen říkám....jen více hororových a šílených c-punk sci-fi amatérských adventure projektů...  ;)
Logged

NaRCo

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 38
    • View Profile
    • NaRCoNoMiCOn
Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« Reply #11 on: September 06, 2005, 10:35:32 PM »

Jakože zatím graficky to vypadá na hodně zajímavý projekt, ty screeny na mě působí hodně depresivně a hodně promakaně (taky jde o práce profi grafiků, já bych se na něco takového asi nikdy nezmohl :-[)...snad na tom bude příběh i hratelnost stejně dobře...na tuhle věc se vážně opravdu těším...
Logged

hanser

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 216
  • Life is yet simple - over and over...
    • View Profile
    • First Reality developers studio
Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« Reply #12 on: September 06, 2005, 10:46:17 PM »

Jakože zatím graficky to vypadá na hodně zajímavý projekt, ty screeny na mě působí hodně depresivně a hodně promakaně (taky jde o práce profi grafiků, já bych se na něco takového asi nikdy nezmohl :-[)...snad na tom bude příběh i hratelnost stejně dobře...na tuhle věc se vážně opravdu těším...
no...tak co se graficke stranky tyce, tak mam pro vas vsechny dobrou zpravu, protoze se bude nadale zvysovat kvalita. Screeny, ktere jsou na webu uverejneny jsou od dnesniho dne docasne a budou revidovany...dojde k zlepsni prace se svetlem, zvysi se pocet poly "hranatych" objektu, pribudou dalsi detaily a jine veci....

...hned jak bude neco z toho hotove, tak dam vedet...mozna poodhalime i rousku tajemstvi kolem pribehu, ale nechci predbihat  >:D
Logged
Dobri umelci kopiruji, ti nejlepsi kradou.
- mj. Steve Jobs & Bill Gates

Tinny

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« Reply #13 on: September 07, 2005, 07:54:43 AM »

já zase nebaštím ty amatérské rádobyvtipné a jakože humorné a pubertální magořiny...

No, to je druhý druh českých adventur který nebaštím...  ;)
« Last Edit: September 07, 2005, 07:56:44 AM by Tinny »
Logged

hanser

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 216
  • Life is yet simple - over and over...
    • View Profile
    • First Reality developers studio
Re: Novy projekt ALTERNATIVA
« Reply #14 on: September 07, 2005, 12:46:41 PM »

já zase nebaštím ty amatérské rádobyvtipné a jakože humorné a pubertální magořiny...

No, to je druhý druh českých adventur který nebaštím...  ;)
hmm...v tom mi tu vyvstava otazka, jaky druh vlastne bastis  ??? ...ty musis byt pro vyvojare docela orisek ;)
Logged
Dobri umelci kopiruji, ti nejlepsi kradou.
- mj. Steve Jobs & Bill Gates
Pages: [1] 2  All
 

Page created in 0.1 seconds with 23 queries.