Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

For WME related articles and tutorials visit WME Resource Center.

Author Topic: Nový WallPaper z připravované České Adventury Mrtvé Město 2  (Read 4355 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sorrow

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 109
    • View Profile

HEHEHE TVORBA SCÉN PRO MRTVÉ MĚSTO 2 POKRAČUJE MÁM HAFO ČASU A TAK JSEM PILNÝ A TVOŘÍM
TUTO HRU TŘEBA SE NAKONEC Z TOHO VYKLUBE DOBRÁ ADVENTURA ŽE?
ZDE JE ODKAZ NA OBRÁZEK ZE HRY APROPO KLIDNĚ SI HO STÁHNĚTE NECHÁM VÁS NAPNUTÝ CO BUDE
V TÉTO ADVENTUŘE NOVÉHO!

Pište své názory na Grafické zpracování hry?
Oficiální stránky pro tuto Hru jsou zde!
https://deadcity2.jex.cz/


Piště dojmy a jestli Má cenu na tomto projektu dál pracovat zda se Vám scény kteté jsem zatim vytvořil líbí či
by jste je vylepšili? -- ENCORE.G // NADŠENEC DO HRY MRTVÉ MĚSTO // A vývojař druhého diílu!

« Last Edit: October 18, 2020, 01:57:59 AM by sorrow »
Logged

NAItReIN

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 1
  • Offline Offline
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Nový WallPaper z připravované České Adventury Mrtvé Město 2
« Reply #1 on: October 19, 2020, 02:16:58 PM »

Quote
[size=0px]Piště dojmy a jestli Má cenu na tomto projektu dál pracovat zda se Vám scény kteté jsem zatim vytvořil líbí či [/size][/size][size=0px]by jste je vylepšili?[/size]


Podľa môjho názoru má cenu na tomto projekte pokračovať pretože sa v podstate učíš nové a nové veci, ktoré sa Ti môžu niekedy v živote hodiť, môžu byť užitočné :)
Logged

sorrow

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: Nový WallPaper z připravované České Adventury Mrtvé Město 2
« Reply #2 on: October 19, 2020, 08:19:31 PM »

A už jsi se Mi Natreine podíval na ten projekt? Potřebuji příkladovou scénu kde...
actor mluví s nějakou postavou ale zároven tam není žádná podmínka if global atd
ale aby actor mohl mluvit s určitou entitou více dialogů ,, nabídka nap se třemi hovory a jak udělat aby odpovídal na otázky ta entita
které scripty jsou nejdůležitější ... aby s entitou šlo mluvit více dialogů a až někdy v jiné scéně ukázat a popsat jak zacházet s goloalnimi proměnnými a if ...a podmínakam game interactive false true atd Díky
« Last Edit: October 20, 2020, 04:47:21 PM by sorrow »
Logged
 

Page created in 0.086 seconds with 21 queries.