Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Latest WME version: WME 1.9.1 (January 1st, 2010) - download

Author Topic: Česká verze se připravuje...  (Read 5233 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tinny

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 49
    • View Profile
Česká verze se připravuje...
« on: November 29, 2005, 10:54:32 AM »

Na www.dead-code.org je už velmi dlouho takový zvláštní nápis: Všechny tyto součásti jsou v angličtině. Česká verze se připravuje.

Takže... kdy>:D
Logged

hanser

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 216
  • Life is yet simple - over and over...
    • View Profile
    • First Reality developers studio
Re: Česká verze se připravuje...
« Reply #1 on: November 29, 2005, 12:52:10 PM »

Na www.dead-code.org je už velmi dlouho takový zvláštní nápis: Všechny tyto součásti jsou v angličtině. Česká verze se připravuje.

Takže... kdy>:D

heh...bojim se, ze az ji nekdo prelozi... ::)
Logged
Dobri umelci kopiruji, ti nejlepsi kradou.
- mj. Steve Jobs & Bill Gates

Tinny

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Česká verze se připravuje...
« Reply #2 on: November 29, 2005, 01:04:37 PM »

No jak jinak. Takže to vypadá na někde "nikdy"  ;)  Takže by tam mělo být spíš "česká verze se zatím nepřipravuje". Možná by stačilo přeložit jen nápovědný wme.chm.
Logged

Mnemonic

  • WME developer
  • Administrator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 41
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 5683
    • View Profile
    • Dead:Code Site
Re: Česká verze se připravuje...
« Reply #3 on: November 29, 2005, 02:05:00 PM »

No jak jinak. Takže to vypadá na někde "nikdy"  ;)  Takže by tam mělo být spíš "česká verze se zatím nepřipravuje". Možná by stačilo přeložit jen nápovědný wme.chm.
"Jen"? :) Ono jde predevsim o wme.chm, nic jineho se snad ani prekladat nemusi. Sveho casu jsem to skutecne prekladat zacal, ale ted radeji venuji drahocenny cas vecem, ktere mi prijdou uzitecnejsi. Navic az nekdy spatri svetlo sveta WME 2.0, tak velka cas stavajici dokumentace bude zbytecna.
Logged
Yes, I do have a twitter account
Please don't send me technical questions in private messages, use the forum. ::wave

Tinny

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Česká verze se připravuje...
« Reply #4 on: November 29, 2005, 02:37:24 PM »

 :-[ No já vím. Bylo by s tím moc práce a svůj čas můžete využít jinde účelněji. Chápu. Ale ta věta na webu vzbuzovala naděje  :)
Kolik má ten "chm" textu/stránek? Eventuelně by se o něj mohlo podělit víc lidí, ale když já anglicky moc neumím... Takže asi nic.
Beru to zpět, jako bych dnes nic neřekl...  ;)
« Last Edit: November 29, 2005, 02:39:58 PM by Tinny »
Logged

PoselSmrti

  • Guest
Re: Česká verze se připravuje...
« Reply #5 on: November 29, 2005, 05:13:22 PM »

Ja osobne si myslim, ze je asi lepšie zmierit sa tým, ze WME bude po AJ aj nadalej :), a radsej sa zdokonalovat v po anglicky! V engine v podstate nie je co prekladat, ako už povedal Mnemonic, ale horšie je to s tou dokumentáciou! Nemyslím si, že by sa našlo vela ludi, co by malo záujem postarat sa o preklad! Aj tak si to neviem moc predstavit po češky, pretoze scriptovací jazyk je tvorený anglicky ;) Ja by som bol zato, kebyze sa radsej WME vylepšuje, a nezaoberáme sa takýmito veciami... (sorry, ak ma berete ako nejakého namyslenca, ale ja to tak vidím :-( ).
Logged

Stanley

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 61
    • View Profile
    • http://www.tjeststudio.cz
Re: Česká verze se připravuje...
« Reply #6 on: November 29, 2005, 06:10:56 PM »

Ja osobne si myslim, ze je asi lepšie zmierit sa tým, ze WME bude po AJ aj nadalej :), a radsej sa zdokonalovat v po anglicky! V engine v podstate nie je co prekladat, ako už povedal Mnemonic, ale horšie je to s tou dokumentáciou! Nemyslím si, že by sa našlo vela ludi, co by malo záujem postarat sa o preklad! Aj tak si to neviem moc predstavit po češky, pretoze scriptovací jazyk je tvorený anglicky ;) Ja by som bol zato, kebyze sa radsej WME vylepšuje, a nezaoberáme sa takýmito veciami... (sorry, ak ma berete ako nejakého namyslenca, ale ja to tak vidím :-( ).

Jo, s tím souhlasím!  ;)  ::thumbup
Logged
 

Page created in 0.087 seconds with 23 queries.