Czech forum > Obecné fórum

Until Im gone- novy projekt

(1/2) > >>

Roman Navratil:
Chtěl bych vám představit nový projekt Faraway studia- Until I´m gone- adventuru postavenou na WME enginu.Příběh hry se odehrává v odlehlém horském městečku, které je odříznuto od světa díky blizzadru. Více informací na www.faraway.ic.cz.

jeden z obrázků ze hry (obrázky v plné velikosti jsou na webu)

jnsfbi:
Ahoj:-)

a me se to libi! A to nejen obrazky, ale i ten dej co jsem cetla na strankach se mi zdal zajimavy. Tak doufam, ze se to povede dovest do konce (a predtim do dema? :-)

Roman Navratil:

--- Quote from: jnsfbi on August 02, 2005, 11:06:02 AM ---Ahoj:-)

a me se to libi! A to nejen obrazky, ale i ten dej co jsem cetla na strankach se mi zdal zajimavy. Tak doufam, ze se to povede dovest do konce (a predtim do dema? :-)

--- End quote ---

Ahoj, díky za kladno reakci :-). Do finále se to podaří dovést určitě, ale demo teda bohužel neplánujeme.

NaRCo:
Zajímavý projekt...zatím to vypadá graficky i námětově velmi dobře...jsem docela zvědavý, jak si poradíte s 3D modely a animací postav...a taky doufám, že to dotáhnete do konce... ::thumbup

Roman Navratil:

--- Quote from: NaRCo on August 09, 2005, 01:11:27 AM ---Zajímavý projekt...zatím to vypadá graficky i námětově velmi dobře...jsem docela zvědavý, jak si poradíte s 3D modely a animací postav...a taky doufám, že to dotáhnete do konce... ::thumbup

--- End quote ---

Do konce to dotáhneme určitě, ale to říkají, bvšichni, že :-)...
Jinak díky za reakci.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version