Czech forum > Technické fórum

Uvod

<< < (8/8)

jnsfbi:
Tak ted jsem si ctvrthodku hrala s WME a nejakym zpusobem, neptejte se me jak, se mi podarilo sebrat lahev v me lokaci a umistit ji do meho inventare:) mam radost:)

jnsfbi:
Tak nic moc, pratele, tak uplne spravne jsem to nemela:) Po sebrani predmetu a kliknuti na nem v inventari jsem mela pouzity stejny skript no a ted jsem to chtela opravit, ale uplne jsem to zkazila, no podivam se na to priste:)

---nasledujici den ----

Tak uz  to mam:) Opraveno, funkcni je to:) Mnemonicu, kdepak se mi toulas? Prece jen mam dotaz - Ty skripty jsem editovala ze skriptu z dema pro predmet "book",  vsechno jsem si upravila pro me potreby - ale - kdyz kliknu v inventari na predmet a dam "mluvit" tak se mi objevi hlaska - cant talk blabla - a ja nemuzu najit kde se to prepise, porad, prosim:) No jeste budu hledat.
-----za  chvili
uz to mam:)) Jsem zmatkar, omlouvam se:)
ale nasledujici dotaz plati:

A dalsi dotaz - interface - menu - kdyz klikne hrac levym cudlem, objevi se mu vsechny 3 moznosti (ruka, lupa, mluveni), slo by udelat aby se vzdy objevila jen jedna a na tu dalsi se dostal hrac dalsi kliknutim ? Nebo myslis, ze je to zbytecne a ja si zbytecne vymyslim? :))

Mnemonic:

--- Quote from: jnsfbi on May 28, 2003, 10:54:31 PM ---Mnemonicu, kdepak se mi toulas?

--- End quote ---
Na Slovensku, sorry... ;)



--- Quote from: jnsfbi on May 28, 2003, 10:54:31 PM ---A dalsi dotaz - interface - menu - kdyz klikne hrac levym cudlem, objevi se mu vsechny 3 moznosti (ruka, lupa, mluveni), slo by udelat aby se vzdy objevila jen jedna a na tu dalsi se dostal hrac dalsi kliknutim ? Nebo myslis, ze je to zbytecne a ja si zbytecne vymyslim? :))

--- End quote ---
Asi uplne presne nechapu, jak to myslis.

jnsfbi:

--- Quote from: Mnemonic on May 30, 2003, 06:42:44 PM ---
--- Quote from: jnsfbi on May 28, 2003, 10:54:31 PM ---Mnemonicu, kdepak se mi toulas?

--- End quote ---
Na Slovensku, sorry... ;)



--- Quote from: jnsfbi on May 28, 2003, 10:54:31 PM ---A dalsi dotaz - interface - menu - kdyz klikne hrac levym cudlem, objevi se mu vsechny 3 moznosti (ruka, lupa, mluveni), slo by udelat aby se vzdy objevila jen jedna a na tu dalsi se dostal hrac dalsi kliknutim ? Nebo myslis, ze je to zbytecne a ja si zbytecne vymyslim? :))

--- End quote ---
Asi uplne presne nechapu, jak to myslis.

--- End quote ---

Neva, neres, neni to tak dulezite.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version