Czech forum > Obecné fórum

EDIT: Nic nehledám, chtěl bych se všem omluvit.

(1/4) > >>

pirko7:
EDIT: Veškeré své posty v tomto topicu jsem smazal. Důvodem bylo nechutenstvý ze svého nepřijatelného vyjadřování. Snad jako omluvu mohu říct, že to byla má mladická "debilita".  :)

Tinny:
ahoj. Já neumím nic. Ale mám bujnou fantazii  ;D

hanser:
to pirko7:
Nazdar!

Skoro se mi prici ti sem tohle psat, ale uz fakt nemuzu jinak. Stanley mi ukazoval ten rozhovor, co jste spolu meli a musim rict, ze jsem vazne znechucenej a ze jsi opravdu primitiv, ignorant, palicak,...ja nevim, jak to nazvat. To si opravdu myslis, ze ti kazdej vsechno bude vyvetlovat krok po kroku, kdyz nerozumis ani zakladnim vecem, polovine vyrazu se vysmejes a na vsechno se zeptas 3x (pokazdy jinak, ale vzdy, aby tomu nebylo rozumet)?? Zkus se mozna taky naucit psat cesky - ja nejsem zadny korepetitor, ale tvoje vzkazy jsou desny...asi horsi nez u 12ti leteho bratra (zasveceni vi koho myslim). Nahore pises, ze hledas pokrocily (podle vzoru mlady, kdyz uz), ale proc by s tebou meli neco delat, kdyz sam nevis k cemu je Photoshop, co je to interface nebo TTF font (ikdyz jsem ti to ja osobne vysvetloval).

Kdyz ti clovek rekne:  "jdi se podivat na forum/wiki/demo - presne to tam je", tak zacnes nadavat, ze jsme vsichni ucenci (pry 10 vysokejch skol) a nikomu nechceme poradit. Nene mily pirko7...my radi poradime (zvlast teda ja), ale vadi mi, kdyz toho chce nekdo zneuzivat a pak jeste nedava, ze poradit necheme - my chceme, ale TY nechces chapat! A to je pak tezky...

Casto pisu: "neber to osobne", ale ted si to klidne osobne vezmi - ja to s tebou myslel dobre!

Ptal jsi se, zda jsme tu vsichni takovi a ja se nebojim rict: ANO! - jsme tu vsichni ochotni pomoci tomu, kdo tu pomoc dokaze prijmout - pokud se pletu, tak se omlouvam.

Pokud jsi to docetl az sem (a o tom pri tvem nezajmu o vsechno pochybuji), tak te chci poprosit, abys mi uz nic nepsal - nemam cas ti po sty rikat, kde najdes skript ke scene a k cemu to vlastne je. Pokud vim, tak jsi Stanleymu psal, ze je WME primitivni - tak to by ti pak nemelo delat zadny problem!

Nazdar!

Tinny:

--- Quote from: pirko7 on November 24, 2005, 04:53:23 PM ---Lol to je hezkýý ale scenař necham na mě, jako dabing čistej nebo grafika nebo modely , postavi, a nejlépe zvuk ???, to bys něco nesvedl?

--- End quote ---

Jak jsem říkal, neumím nic, takže ani scénář. Do žádného týmu se nehlásím, nebyl by na to ani čas. Jsem tu jen takový fanda, pozorovatel ze zájmu a nostalgie (kdy jsem si hrál v Pascalu pod DOSem v 13hexa)  :)

metamorphium:
Vážení,

osobní záležitosti bude nejlépe řešit přes PM.  Myslím, že tu na invektiva není nikdo zvědavý. ::)

Hanser: Chápu Tvůj postoj, ale není nic jednoduššího než pisatele, který Tě takto vytáčí ignorovat. Tím, že se necháváš veřejně zatáhnout do
těchto debat ztrácíš morální i jakoukoliv jinou převahu a zbytečně si krátíš život.

pirko7: Jestli myslíš, že tímto získáš schopné členy teamu, jsi na omylu. Přeber si to jak chceš, ale vývoj počítačové hry vyžaduje
obětovat dost energie a času učení (mimochodem písemný projev svědčí o Tvém přístupu k vlastnímu projektu pokud nejsi samozřejmě dyslektik) .
Zkus se podívat jinde po internetu, jak se shání lidé a především si přeber co Ty sám jim můžeš nabídnout. Aby se nestalo, že jediný zbytečný článek teamu budeš Ty sám...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version