Czech forum > Technické fórum

Smery u postav

(1/4) > >>

Kevinekss:
Tak jsem se konecne zaregistroval:)Jinak jelikoz Dr Bohus uz nebude videt z pohledu vlastnich oci,ale bude tam postava,tak se chci zeptat na podobnou otazku jako tenkrat jnfsbi kolik smeru ma mit.Ja se primlouvam za 8,ale zase se mi nechce delat vsech 8 smeru v poseru.Jinak ctyri nejsou problem,ty kamery tam jsou cili zepredu,zezadu(jako ta postava je videt ze zadu:))zprava a zleva.Ale pro ostatni smery cili ty sikmi tam nejsou kamery,myslim teda.Ono to jde nastavit rucne ta kamera,ale ja bych se spis primlouval za nejakou pripravenou kameru.Mnemonicu,muzu se zeptat jak si delal sikmi smery Molly ve wme demu?Diky moc.Ahoj

Kevinekss:
test fotky:)

Mnemonic:
Ja jsem pouzival jen jednu kameru a rotoval jsem postavou. Je to lepsi kvuli stinum. Pokud budes rotovat kamerou, tak ve hre bude mit postavicka pro ruzny smery ruzne nasviceni, coz nevypada dobre.

Kevinekss:
Jo to mas vlastne pravdu diky.Uz me to pekne stavlo ty stiny z jedny strany byl tamvj zdruhy svitil,proste hruza,cili ta funkce jak otaci podle tebe kameru kolem postavy:)Diky

Kevinekss:
Jinak ale jak si udelal aby byla stejne natocena druhym smerem vis jak to myslim.Proste kdyz je sikmo doprava tak aby sikmo doleva nebyla natocena vic,to rucne neosefuju:))

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version