Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Forum rules - please read before posting, it can save you a lot of time.

Author Topic: Snežení - problem s popředím a pozadím "vyřešeno"  (Read 2792 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pirko7

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 166
    • View Profile
Snežení - problem s popředím a pozadím "vyřešeno"
« on: June 19, 2009, 09:25:56 PM »

Ahoj, chtěl bych do sceny sníh vše mám připravene a nastavene, ale je tu jeden háček. Script jsem použil jaký je zde na ENG foru. "snowflakes" řekněme že sníh sneži za postavu a já chci aby snežil před ní, na sceně mám prozatím jenom floor a backgroundový obrazek. Flor dam do pulky lokace. Když postava jde co nejvejš to jde, v mem případě do půlky tak sneží sníh přes ní, když jde dolu, tak už sneží za ní. Takže to reaguje na floor. Jde to nějak vyřešit nastavení deph na (1, 0, 100, -1, -100) nepomaha, krom toho že je jina rychlost vloček. No a to sjem se dočetl že je to nastavení foreground nebo background. Asi to funguje trošku jinak. Jak tedy nastavím sníh před postavu trvale? Děkuji za každou odpověď.  :)
« Last Edit: July 03, 2009, 02:37:20 PM by pirko7 »
Logged

Mnemonic

  • WME developer
  • Administrator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 41
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 5683
    • View Profile
    • Dead:Code Site
Re: Snežení - problem s popředím a pozadím
« Reply #1 on: June 22, 2009, 07:12:55 PM »

Nevim, jaky skript myslis, rozhodne pouzivej casticovy system WME (viz ukazkovy projekt wme_particles). Tam plati, ze castice generuje vzdycky nejaka entita ve scene. Cili jednoduse umistis ve SceneEditu do sceny novou entitu, umistis si ji v seznamu prvku ve scene do takove "hloubky", kam presne potrebujes, a nechas ji generovat vlocky.
Logged
Yes, I do have a twitter account
Please don't send me technical questions in private messages, use the forum. ::wave

pirko7

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Snežení - problem s popředím a pozadím
« Reply #2 on: June 22, 2009, 08:01:55 PM »

Ano, děkuji to jsem použil funguje to celkem skvěle.  :)
Logged
 

Page created in 0.051 seconds with 19 queries.