Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

This forum provides RSS feed. To query recent posts use this url. More...


Author Topic: ERROR! Kompilácia projektu.  (Read 2846 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PoselSmrti

  • Guest
ERROR! Kompilácia projektu.
« on: July 30, 2005, 11:17:37 AM »

Mnemonic, nehnevaj sa za tento príspevok, ale už som najedovaný... :)

Mám projekt. Sú v nom balíčky Data, kde mám data, ktoré sú vytvorené WMEčkom pri založení nového projektu, a ešte mám balíček gfx, kde mám ulozenú grafiku. ;) Ked si slpustím projekt vo WME, všetko ide tak, ako to je nascriptovane! Ale ked skompilujem projekt, a pustím, nič! Ešte raz nič! Čierna obrazovka, inventár a šedý kurzor! :( Neviem, kde može byt chyba! V game.script mám nastavenú ako prvú scenu intro...ale aj tak nič... :)

Mohol by si mi prosím Ta povedat, čo tomu je?  ::thumbup
Logged

metamorphium

  • Global Moderator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 12
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 1511
  • Vampires!
    • View Profile
    • CBE  software s.r.o.
Re: ERROR! Kompilácia projektu.
« Reply #1 on: July 30, 2005, 12:18:03 PM »

Mnemonic, nehnevaj sa za tento príspevok, ale už som najedovaný... :)

Mám projekt. Sú v nom balíčky Data, kde mám data, ktoré sú vytvorené WMEčkom pri založení nového projektu, a ešte mám balíček gfx, kde mám ulozenú grafiku. ;) Ked si slpustím projekt vo WME, všetko ide tak, ako to je nascriptovane! Ale ked skompilujem projekt, a pustím, nič! Ešte raz nič! Čierna obrazovka, inventár a šedý kurzor! :( Neviem, kde može byt chyba! V game.script mám nastavenú ako prvú scenu intro...ale aj tak nič... :)

Mohol by si mi prosím Ta povedat, čo tomu je?  ::thumbup

Ahoj,

sice nejsem Mnemonic, ale problem je bud v tom, ze mas uvedene absolutni cesty k obrazkum, nebo, ze nektere obrazky jsou mimo cestu. Pokud se Tvuj balicek jmenuje gfx a uvnitr je obrazek posel.jpg, oteviras ho pouze jako posel.jpg a ne gfx/posel.jpg

(myslim, ze v tom, je u Tebe problem)
Logged
J.U.L.I.A. Enhanced Edition, Vampires!, J.U.L.I.A., J.U.L.I.A. Untold, Ghost in the Sheet

PoselSmrti

  • Guest
Re: ERROR! Kompilácia projektu.
« Reply #2 on: July 30, 2005, 12:28:38 PM »

Ahoj!

Idem sa na to pozriet! Zatial díky, meta! :)
Logged
 

Page created in 0.04 seconds with 23 queries.