Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Latest WME version: WME 1.9.1 (January 1st, 2010) - download

Author Topic: Nejaké problémiky...  (Read 2838 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PoselSmrti

  • Guest
Nejaké problémiky...
« on: August 31, 2005, 03:57:12 PM »

Hi! :)

  Mám dve otázky: vytvorím si package pod názvom gfx, kde mám ako ináč grafiku ;). Dám si tam zložku napr. 1, a do dejto zložky si umiestnim scény. Potom si v game.script napíšem toto: ("1\nazov_sceny\nazov_sceny.scene"); :) Potom si vypnem inventár, postavu, a dám si prehrávat hudbu. Ked to pustím vo ProjectMan, ide to v pohode. Ked to však skompilujem, ide mi iba scéna, na ktorej je postava, a hudba sa neprehráva...v čom može byt chyba, ked hudbu mám v tom adresári, kde mám aj scénu? ???

Vo WME Demo je v interface zložka credits. Ako docielim toho, že sa mi tie credits budú zobrazovat stále? Mám na mysli cyklus... už som skúšal, ale akosi sa nedarilo... ???

Díky
Logged

Mnemonic

  • WME developer
  • Administrator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 41
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 5683
    • View Profile
    • Dead:Code Site
Re: Nejaké problémiky...
« Reply #1 on: August 31, 2005, 04:44:40 PM »

Asi by bylo nejlepsi, kdybys mohl cely ten projekt zabalit a nekam ho uploadnout, ja se na to mrknu.

Co se tyce tech credits, ty jako myslis, aby ty titulky behaly porad dokola? To by se dalo udelat snadno. Ted je v credits.script neco jako:

DoCredit("Bla bla");
DoCredit("Ble ble");
DoCredit("Blu blu");

Tak to zmen na:

while(true)
{
  DoCredit("Bla bla");
  DoCredit("Ble ble");
  DoCredit("Blu blu");
}

a budou ti titulky behat do nekonecna.
Logged
Yes, I do have a twitter account
Please don't send me technical questions in private messages, use the forum. ::wave

PoselSmrti

  • Guest
Re: Nejaké problémiky...
« Reply #2 on: August 31, 2005, 07:20:50 PM »

Asi by bylo nejlepsi, kdybys mohl cely ten projekt zabalit a nekam ho uploadnout, ja se na to mrknu.

Co se tyce tech credits, ty jako myslis, aby ty titulky behaly porad dokola? To by se dalo udelat snadno. Ted je v credits.script neco jako:

DoCredit("Bla bla");
DoCredit("Ble ble");
DoCredit("Blu blu");

Tak to zmen na:

while(true)
{
  DoCredit("Bla bla");
  DoCredit("Ble ble");
  DoCredit("Blu blu");
}

a budou ti titulky behat do nekonecna.
¨

Ok. Tak to teda zabalim a potom Ti pošlem link, kde to stiahnes. Díky za to credits. Vedel som, že to tam bude nejak tak, ale ja som to while dal na ine miesto... :) tak zajtra
Logged
 

Page created in 0.101 seconds with 19 queries.