Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

For WME related articles and tutorials visit WME Resource Center.

Author Topic: Inventár, kecbox.  (Read 2958 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PoselSmrti

  • Guest
Inventár, kecbox.
« on: September 09, 2005, 03:15:32 PM »

Zdravim!

Sorry, ze zasa otravujem, ale: chcem spravit takúto vec. Chcem mat okno, v ktorom budú prebiehat titulky a zároven to bude aj inventárom. Ak nechápeš, tak asi takto: Budem mat okno, napr. kecbox, kde sa mi budú počas dialogov objavovat titulky. Ale ked dialog skončí, tak sa mi z toho spraví inventár. :) Problém je v tom, ze ked si dám inventár na pozíiu Y 560, a v game_demon script nastavím túto pozíciu, tak sa mi inventár je zobrazený stále, ale ked idem na idem hore, tak sa mi vypne ??? Dúfam, ze chápes, ako to myslím... je to niečo ako v Poslovi smrti :). A ešte díky za tie fonty... :)
Logged

metamorphium

  • Global Moderator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 12
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 1511
  • Vampires!
    • View Profile
    • CBE  software s.r.o.
Re: Inventár, kecbox.
« Reply #1 on: September 09, 2005, 06:22:19 PM »

no že bych zrovna rozuměl tomu, kde máš problém... Je problém to, že Ti vyjíždí a zajíždí inventorář?

(ps. pozor na to kopírování posla smrti, je rozumné přijít s vlastním designem interface, nebo se Future Games potažmo
UI budou zlobit. ;) )
Logged
J.U.L.I.A. Enhanced Edition, Vampires!, J.U.L.I.A., J.U.L.I.A. Untold, Ghost in the Sheet

PoselSmrti

  • Guest
Re: Inventár, kecbox.
« Reply #2 on: September 09, 2005, 09:20:33 PM »

(ps. pozor na to kopírování posla smrti, je rozumné přijít s vlastním designem interface, nebo se Future Games potažmo
UI budou zlobit. ;) )

Hmm... veru asi budem robit vlastný interface, aby náhodou nevravel pan Malik, ze... ;D
Logged

PoselSmrti

  • Guest
Re: Inventár, kecbox.
« Reply #3 on: September 09, 2005, 09:23:51 PM »

Vsak ked budem(e) na IRC, tak pokecáme, nie? ;)
Logged
 

Page created in 0.033 seconds with 20 queries.