Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

IRC channel - server: waelisch.de  channel: #wme (read more)

Author Topic: Rychlost f/s  (Read 4625 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

No_toto

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 2
    • View Profile
Rychlost f/s
« on: October 21, 2005, 02:47:31 AM »

Zdravim chcem sa spytat: Akou rychlostou sa prehravaju framy animace u 3d postav? Moc by mi to pomohlo pri animaciach, pretoze sa mi casto stalo, ze v milk shape sla animacia v pohode, kdezto vo wme, bud prilis rychlo alebo pomaly. diky moc.

Mimochodom zabudol som svoje heslo k inemu nicku a je to tu pekny problem napravit to. hadam sa to pokaslalo len dneska...
Logged

metamorphium

  • Global Moderator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 12
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 1511
  • Vampires!
    • View Profile
    • CBE  software s.r.o.
Re: Rychlost f/s
« Reply #1 on: October 21, 2005, 07:53:03 AM »

No, s tim by problem byt nemel, ale  podivej se do act3d souboru na parametry VELOCITY a ANGULAR_VELOCITY.
(rychlost a rychlost otaceni) Typicky se tyto parametry pouzivaji pro chuzi 3d postavy.
Logged
J.U.L.I.A. Enhanced Edition, Vampires!, J.U.L.I.A., J.U.L.I.A. Untold, Ghost in the Sheet

metamorphium

  • Global Moderator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 12
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 1511
  • Vampires!
    • View Profile
    • CBE  software s.r.o.
Re: Rychlost f/s
« Reply #2 on: October 21, 2005, 11:54:11 AM »

jo a k tomu heslu, tukni na Login a dole je napsano "Forgot your password?" Zbytek uz je jasny. :)
Logged
J.U.L.I.A. Enhanced Edition, Vampires!, J.U.L.I.A., J.U.L.I.A. Untold, Ghost in the Sheet

No_toto

  • Lurker
  • *
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Rychlost f/s
« Reply #3 on: October 21, 2005, 09:45:48 PM »

Asi si ma nepochopil. Ja viem naco sluzi velocity aj angular velocity, ide skor o to kolko frameu sa prehra za sekundu. Ked dajme tomu nastavim chodzu v milku na 30frameu tak sa mi to dajme tomu prehra za 1sekundu, ale vo wme dajme tomu za 0.5sekundy(to je priklad) tak ci sa da zistit kolko frameu za sekundu sa mi prehra vo wme.

Ad heslo. Tak to tiez viem ako sa meni heslo ale ked som ho zmenil, cez to vsetko (mail, zmena hesla...) tak sa mi nepodarilo prihlasit, no neva, dolezitejsie je to prehravanie f/s.
Logged

Mnemonic

  • WME developer
  • Administrator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 41
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 5683
    • View Profile
    • Dead:Code Site
Re: Rychlost f/s
« Reply #4 on: October 23, 2005, 09:02:03 AM »

WME by melo nacitat FPS, ktere je ulozeno v MS3D souboru (da se tam nekde zmenit v nastaveni). Z toho a z poctu snimku pak spocita cas na jeden snimek.

Jinak coby admin bych ti mohl u puvodniho uctu nastavit nejake heslo, ktere si pak zmenis, jestli chces (a jestli mi reknes jmeno puvodniho uctu). Posli mi PM.
« Last Edit: October 23, 2005, 09:03:48 AM by Mnemonic »
Logged
Yes, I do have a twitter account
Please don't send me technical questions in private messages, use the forum. ::wave

PoselSmrti

  • Guest
Re: Rychlost f/s
« Reply #5 on: December 12, 2005, 03:16:25 PM »

Zdar! :)

Mám jeden problém s FP/S. Projekt beží na rozlíšení 1024x768, je tam 1 3d postava, a FP/S je približne 12-13 >:(! Ciže ta hra nie je vobec plynula... neviete niekdo nieco... nejakú radu? :)

Díky
Logged

Mnemonic

  • WME developer
  • Administrator
  • Addicted to WME forum
  • *
  • Karma: 41
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 5683
    • View Profile
    • Dead:Code Site
Re: Rychlost f/s
« Reply #6 on: December 12, 2005, 06:43:30 PM »

Zdar! :)

Mám jeden problém s FP/S. Projekt beží na rozlíšení 1024x768, je tam 1 3d postava, a FP/S je približne 12-13 >:(! Ciže ta hra nie je vobec plynula... neviete niekdo nieco... nejakú radu? :)
A kolikpak ma ta postava polygonu?
Logged
Yes, I do have a twitter account
Please don't send me technical questions in private messages, use the forum. ::wave

PoselSmrti

  • Guest
Re: Rychlost f/s
« Reply #7 on: December 13, 2005, 03:34:22 PM »

Zdar! :)

Mám jeden problém s FP/S. Projekt beží na rozlíšení 1024x768, je tam 1 3d postava, a FP/S je približne 12-13 >:(! Ciže ta hra nie je vobec plynula... neviete niekdo nieco... nejakú radu? :)
A kolikpak ma ta postava polygonu?

Chyba bude asi v mojej grafickej karte. Nvidia TNT2 je predsi uz len starsi model :(. Ale tak za mesiac by som s tym mal nieco poriesit... zatial to nejako vydržím! ;D
Logged
 

Page created in 0.05 seconds with 20 queries.