Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

For WME related articles and tutorials visit WME Resource Center.

Author Topic: Inventár  (Read 4532 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Andrej (Blue Arc)

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 1
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 73
    • View Profile
Inventár
« on: May 28, 2010, 11:05:31 PM »

Ahoj,

mám tu jeden problík s inventárom :). Grafik mi poslal inventár typu "vysúvačka". Nie je problém to naskriptovať aby to fungovalo tak, ako má. Problém je s prehrávaním animácie toho vysúvania.

V definícii inventáru priradím do položky Image sprite-ový objekt. Keď nastavím looping na true, bude sa to ako inak prehrávať stále. Rozmýšlal som, že to urobím cez eventy na frame, tzn., že použijem metódy Pause() a Play(). Ide to spraviť aj jednoduhšie? Napr., že proste vyresetujem tu animáciu?

Ďakujem :)
Logged

pirko7

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Inventár
« Reply #1 on: May 30, 2010, 12:45:44 PM »

Nejsem si jistej jestli jsem pochopil otázku, ale možná to bude souviset s tím co jsem řešil v topicu pod tebou "Aminace - Problém znovu přehrání bez loopingu".  ;) Kde je právě to ono vyresetování animace.
Logged

Andrej (Blue Arc)

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 1
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Inventár
« Reply #2 on: May 30, 2010, 09:04:32 PM »

Nejsem si jistej jestli jsem pochopil otázku, ale možná to bude souviset s tím co jsem řešil v topicu pod tebou "Aminace - Problém znovu přehrání bez loopingu".  ;) Kde je právě to ono vyresetování animace.

áno, je to presne to, čo sa riešilo v inom topicu. problém je s tým resetom, že mi veľmi dobre padne FPS a hra seká. dneska som skúšal iné riešenia, ale nemám to úplne dotiahnuté, takže ak to spravím a bude to fungovať aj bez sekania, hodím to sem :)
Logged

pirko7

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Inventár
« Reply #3 on: May 30, 2010, 10:22:01 PM »

No já když jsem udělal ten reset animace tak se mi myš nesekala a mám to tak. Ale když jsem si hrál s aktiverem a zárove
Logged
 

Page created in 0.036 seconds with 19 queries.