Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

This forum provides RSS feed. To query recent posts use this url. More...


Author Topic: Credits - Titulky pro firstmenu i mainmenu "VY  (Read 3593 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pirko7

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 166
    • View Profile
Credits - Titulky pro firstmenu i mainmenu "VY
« on: February 13, 2010, 10:24:11 PM »

Ahoj, chtěl bych si předělat titulky, ktere jsem použil z WME_3D_tutorialu. Jejich script jsem použil a udělal si tak taky jezdící titulky. Mám hru dělanou na firstmenu a mainmenu jak je také v tutorialů a jsem na to už zvyklý. Chtěl bych titulky dát i do mainmenu. Mám je tam teď, ale jinak než přes script. Přes window a není to moc dobré. Jak je udělat také přes script a přinejlepším udělat pouze jeden script s nima společně?
« Last Edit: February 23, 2010, 12:25:20 AM by pirko7 »
Logged

Andrej (Blue Arc)

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 1
  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Credits - Titulky pro firstmenu i mainmenu
« Reply #1 on: February 14, 2010, 06:45:59 PM »

Ahoj, chtěl bych si předělat titulky, ktere jsem použil z WME_3D_tutorialu. Jejich script jsem použil a udělal si tak taky jezdící titulky. Mám hru dělanou na firstmenu a mainmenu jak je také v tutorialů a jsem na to už zvyklý. Chtěl bych titulky dát i do mainmenu. Mám je tam teď, ale jinak než přes script. Přes window a není to moc dobré. Jak je udělat také přes script a přinejlepším udělat pouze jeden script s nima společně?

Ako ich tam máš teraz? :) Pokiaľ chceš použiť jeden skript pre viacej objektov, použi metódu Game.AttachScript().
Logged

pirko7

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Credits - Titulky pro firstmenu i mainmenu
« Reply #2 on: February 14, 2010, 08:19:16 PM »

To mi je jasné, prohlídni si WME_demo_3D, zkus mu přídělat credits již po spuštění hry. O to mi jde.
« Last Edit: February 14, 2010, 08:52:11 PM by pirko7 »
Logged

pirko7

  • Regular poster
  • ***
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Credits - Titulky pro firstmenu i mainmenu
« Reply #3 on: February 23, 2010, 12:23:02 AM »

Svůj problem jsem vyřešil, nejvíc práce bylo v game.scriptu u jeho klávesy esc.
zde je dobré si opravdu pohrát s nastavením a myslet na hodně věcí. Aby nám ESC klávesa fungovala tak jak má.
Další hlavní věcí je: jak už zde dream_ říkal. Použít Game.AttachScript. Dále, jsem použil script co je ve WME_demu_3D, kde je běžící pás titulek naprogramovaný. Osekal jsem v něm akorád, aby nás neposílal do sceny menu, ale aby se jednoduše zavřel a odebral z paměti. Pokud chci mít titulky na černým pozadí, můžu na menu umístit černou překrývku. Ještě přemýšlím, jak u scriptem vyvoláneho okna, tuto "překrývku" rovnou umístit k němu.
Logged
 

Page created in 0.05 seconds with 24 queries.