Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

This forum provides RSS feed. To query recent posts use this url. More...


Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Tommy Fisher

Pages: [1]
1
Obecné fórum / Re: Projekt Čurina
« on: November 05, 2012, 09:19:53 PM »
Ano, Čurinu už dodělávat nebudeme, ale pomalu probíhají přípravy na novou adventuru :-)

2
Obecné fórum / Projekt Čurina
« on: November 05, 2012, 09:37:43 AM »
Ako som už napísal, pravidelne sledujem webové stránky niektorých projektov, medzi ktoré patrí aj Čurinastránky projektu nefunkčné.

3
Technické fórum / Re: Problém s vytvorením objektu
« on: November 05, 2012, 09:17:55 AM »
Ahoj,


strácam sa v tom. Nebolo by lepšie postnúť všetky skripty, s ktorými tvoj problém súvisí? Možno tak lepšie odhalíme chybu.

4
Obecné fórum / Re: Je niečo vo výrobe? Krachuje scéna adventur?
« on: October 11, 2012, 01:58:13 PM »
Priznám sa, že mi dosť chýbajú tie časy, kedy som pracoval na nejakom projekte. Teraz to už nie je z časových dôvodov možné (vysoká škola a brigáda). Napriek tomu stále inklinujem k programovaniu, resp. tvorbe skriptov.
Na základe skúseností s posledným projektom (jnsfbi vie o čom hovorím) by som to nechcel úplne zabaliť a preto stále vymýšľam nejaké logické hádanky, rébusy a hľadám na ne riešenia. To je taká aktivita, čo sa týka WME.


WME je taký skvelý nástroj, že je ťažké komparovať nejaký iný herný engine s týmto.

5
Obecné fórum / Re: Je niečo vo výrobe? Krachuje scéna adventur?
« on: October 06, 2012, 10:24:15 PM »
Stále sledujem stránky projektu Until I´m Gone, ale myslím, že dátum poslednej novinky hovorí za všetko. Potom sledujem stránky projektu Čurina, ale tam tiež nevidím žiadne novinky za posledných pár mesiacov. Som rád, že napríklad projekt Kulivočko

Len tak pre zaujímavosť, kto pozná herné tituly ako je Posel smrti, Nibiru, Reprobates a Alter Ego, ktoré produkovala firma Future Games (až na to Alter Ego som si není úplné istý, či táto firma bola producentom aj tohto projektu alebo nie), už neexistuje. Mám oficiálnu informáciu z jedného zdroja, ktorý pre nich kedysi pracoval.

:)

Pages: [1]

Page created in 0.261 seconds with 23 queries.