Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

IRC channel - server: waelisch.de  channel: #wme (read more)

Author Topic: Hledám spolupracovníky pro 2D adventuru (bližší info uvnitř)  (Read 1958 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mihulik

  • Occasional poster
  • **
  • Karma: 0
  • Offline Offline
  • Posts: 71
    • View Profile

O co vlastně jde?Příběh hry:
Příběh hry začíná naprosto nevinně a nikoho by nenapadlo, co se v následujích okamžicích má stát. Hlavní hrdina hry XX(jméno ještě není určeno) se právě chystá vynést uprostřed nudného zimního odpoledne odpadkový koš. Jeho rutinní činnost ovšem přeruší nenadálý pád, když uklouzne na namrzlém chodníku. V této chvíli ztrácí XX vědomí.
   Objevuje se v naprosté nicotě a prázdnotě. V pozadí slyší tlukot srdce. Kde to je? Zemřel? Spí či bdí? Než si vůbec stihne nějakou z těchto otázek položit, objevuje se uprostřed místnosti, ze které vedou pouze jedny zavřené dveře. Za těmito dveřmi je slyšet podivné mlaskání...
   Tímto začíná děj hry. Celá hra je rozdělena do několika aktů. Na konci každého aktu hráč učinní rozhodnutí, které ovlivńuje konec jeho cesty. Poté je vržen zpět do nicoty, při jejíž každé návštěvě zvuk srdce v pozadí slábne. Než se XX vůbec stihne zorientovat, je vtažen zpět do jiného bizardního místa. Jak s tímto souvisí hlavní hrdina? Co se vlastně děje? Kde to jsme? Proč? To jsou otázky, na které bude hráč, během svého putování, nalézat odpovědi a náznaky.
   Hra tímto způsobem spěje ke svému rozuzlení, které pro někoho bude možná velmi překvapivé a snad i poučné...

Stav hry:Hra se zatím nachází pouze na papíře a v hlavě. Zatím pracuji na samotném designu hry. Poté, co se dá dohromady tým lidí, který tato vize osloví, se začne na hře aktivně pracovat.

Koho potřebuji?Kam se obrátit?
Pokud tento krátký a stručný popis hry někoho zaujal, a myslí si, že by mohl vývoji této vize nějak pomoci, tak ať se mi ozve na mihula@kabelta.cz.

Co vyžaduji?
Samozřejmě určité schopnosti v oblasti, ve které by jste se chtěli angažovat. Ale HLAVNĚ snahu a trpělovost. Nepotřebuji lidi, kteří nebudou nic dělat a pak s tím seknou po týdnu vývoje....

Budoucnost
Tímto počinem bych rád zformoval lidi, kteří by chtěli založit vlastní freeware studio, které by se snažilo pobavit hráče, kteří jeho výrobkům dají důvěru.
« Last Edit: October 05, 2008, 08:21:36 PM by Mihulik »
Logged
 

Page created in 0.178 seconds with 22 queries.